Rēzeknes novada pašvaldības pagaidu administrācijas sēde (09.09.2021.)

Publicēts: 03.09.2021

Atjaunots: 13.09.2021

Darba kārtībā:

1.Par Rēzeknes novada pašvaldības Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskolas nolikuma apstiprināšanu.
2.Par Rēzeknes novada pašvaldības Maltas vidusskolas nolikuma apstiprināšanu.
3.Par Rēzeknes novada pašvaldības Nautrēnu vidusskolas nolikuma apstiprināšanu.
4.Par atļauju dāvinājuma saņemšanai Rēzeknes novada pašvaldības Kaunatas vidusskolā.
5.Par pašvaldības kustamās mantas – cirsmu Nr.1 un Nr.2, kas atrodas nekustamajā īpašumā ,,Dobumi”, Viļānu pagastā, Rēzeknes novadā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
6.Par pašvaldības kustamās mantas – cirsmu Nr.1 un Nr.2, kas atrodas nekustamajā īpašumā ,,Kapsēta”, Viļānu pagastā, Rēzeknes novadā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
7.Par pašvaldības kustamās mantas- pasažieru autobusa MERCEDES BENZ SPRINTER 412 pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
8.Par pašvaldības kustamās mantas - pasažieru autobusa SETRA S210H pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli
9.Par pašvaldības kustamās mantas - pasažieru autobusa Volvo B10M pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
10.Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Snežana”, Sokolku pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
11.Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Ziedi”, Sokolku pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
12.Par nekustamā īpašuma “(..)”, Griškānu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
13.Par nekustamā īpašuma „(..)” , Vērēmu , nosacītās cenas apstiprināšanu.
14.Par nekustamā īpašuma “(..)”, Ilzeskalna pagastā, nodošanu atsavināšanai E.K..
15.Par nekustamā īpašuma “(..)”, Viļānu pagastā, nodošanu atsavināšanai V.S..
16.Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Nākotnes ielā (..), Viļānos, nodošanu atsavināšanai I.S..
17.Par Lielā Svētiņu ezera zivju tīklu limitu sadali komerciālajai zvejai 2021.gadam.
18.Par starpgabala statusa noteikšanu zemes vienībai ar kadastra apzīmējumu 7876 005 0053 Ozolaines pagastā.
19.Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam “(..)”, Griškānu pagastā.
20.Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam “(..)”, Kaunatas pagastā.
21.Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam “(..)”, Lendžu pagastā.
22.Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam “(..)”, Lendžu pagastā.
23.Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajiem īpašumiem “(..)” un “(..)” Vērēmu pagastā.
24.Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam “(..)”, Sakstagala pagastā.
25.Par dzīvojamās telpas īrēšanas tiesību atzīšanu K.P. Maltas pagastā.
26.Par sociālā dzīvokļa izīrēšanu I.M. Stružānu pagastā.
27.Par sociālā dzīvokļa īres līguma atjaunošanu T.K. Viļānos.
28.Par sociālā dzīvokļa īres līguma atjaunošanu N.D. Čornajas pagastā.
29.Par sociālā dzīvokļa īres līguma atjaunošanu A.M. Viļānos.
30.Par sociālā dzīvokļa īres līguma atjaunošanu J.S. Viļānos.
31.Par sociālā dzīvokļa īres līguma atjaunošanu O.Š. Viļānos.
32.Par personu izslēgšanu no Rēzeknes novada pašvaldības vispārējas kārtības palīdzības reģistra.
33.Par aizņēmuma ņemšanu investīciju projekta “Ielu seguma atjaunošana Liepu ielā, Viļānos” realizācijai.
34.Par ceļa servitūta nodibināšanu pašvaldībai piekritīgajā zemes vienībā ar kadastra apzīmējumu 7878 003 0553 Ozolmuižas pagastā.