Rēzeknes novada pašvaldības pagaidu administrācijas sēde (16.09.2021.)

Publicēts: 07.09.2021

Atjaunots: 20.09.2021

Darba kārtībā:

1.Par Rēzeknes novada pašvaldības 2021.gada 16.septembra noteikumu Nr.2 "Rēzeknes novada pašvaldības iestāžu maksas pakalpojumu izcenojumu noteikšanas metodika un izcenojumu apstiprināšanas kārtība" apstiprināšanu.
2.Par Rēzeknes novada pašvaldības kases operāciju uzskaites noteikumu apstiprināšanu.
3.Par Rēzeknes novada pašvaldības iestādes ”Viļānu apvienības pārvalde” vadītāja apstiprināšanu.
4.Par atļauju Valentīnai Mališevai savienot amatus.
5.Par ēdināšanas pakalpojuma maksas apstiprināšanu Rēzeknes novada pašvaldības Tiskādu bērnu namā.
6.Par pārtikas paku izsniegšanu Rēzeknes novada pašvaldības izglītības iestāžu izglītojamajiem attālinātās programmas apguves laikā.
7.Par pašvaldībai piederošās zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7856 006 0586, kas atrodas Jaunā iela (..), Janapole, Griškānu pagastā, nodošanu dzīvokļu īpašniekiem īpašumā bez atlīdzības.
8.Par pašvaldības nekustamā īpašuma “(..)”, Silmalas pagasts, izsoles rezultātu apstiprināšanu.
9.Par nekustamā īpašuma “(..)”, Čornajas pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
10.Par nekustamā īpašuma “(..)”, Čornajas pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
11.Par nekustamā īpašuma “(..)”, Lūznavas pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
12.Par nekustamā īpašuma “(..)”, Ilzeskalna pagastā, nodošanu atsavināšanai J.K..
13.Par dzīvokļa īpašumu Nr.(..), “(..)”, Dricānos, Dricānu pagastā, nodošanu atsavināšanai I.Ž..
14.Par dzīvokļa īpašumu Nr.(..), Miera iela (..), Strūžānos, Strūžānu pagastā, nodošanu atsavināšanai E.M..
15.Par dzīvokļa īpašumu Nr.(..), Miera iela (..), Strūžānos, Strūžānu pagastā, nodošanu atsavināšanai V.Ž..
16.Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Celtnieku ielā (..), Viļānos, nodošanu atsavināšanai N.F..
17.Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajiem īpašumiem “(..)” un “(..)”, Griškānu pagastā.
18.Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam “(..)”, Vērēmu pagastā.
19.Par 2011.gada 3.oktobra Lauku apvidus zemes nomas līguma Nr.363 grozījumiem, līguma darbības termiņa pagarināšanu un izteikšanu jaunā redakcijā ar M.B. Viļānu pagastā.
20.Par dzīvojamās telpas maiņas tiesību atzīšanu L.F. Stružānu pagastā.
21.Par īrētās dzīvojamās telpas apmaiņu pret citu īrējamu dzīvojamo telpu K.K. Lūznavas pagastā.
22.Par personu izslēgšanu no Rēzeknes novada pašvaldības 3.reģistra - pašvaldībai piederošās dzīvojamās telpas apmaiņa pret citu īrējamu pašvaldībai piederošu dzīvojamo telpu.