Rēzeknes novada pašvaldības pagaidu administrācijas sēde (26.08.2021.)

Publicēts: 20.08.2021

Atjaunots: 30.08.2021

Darba kārtība:

1. Par izdoto Rēzeknes novada pašvaldības 2021.gada 15.jūlija saistošo noteikumu Nr.4 „ Pirmsskolas vecuma bērnu reģistrācijas, uzņemšanas un atskaitīšanas kārtība Rēzeknes novada pašvaldības izglītības iestādēs” precizēšanu.
  2. Par Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisijas nolikumu.
  3. Par Rēzeknes novada pašvaldības Viļānu pagasta pirmsskolas izglītības iestādes “Bitīte” nolikuma apstiprināšanu.
  4. Par Rēzeknes novada pašvaldības Viļānu pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes nolikuma apstiprināšanu.
  5. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Kolna Moreņa” Vērēmu pagastā pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  6. Par dzīvokļu īpašuma ierakstīšanu zemesgrāmatā.
  7. Par nekustamā īpašuma “(..)” Griškānu pagastā nosacītās cenas apstiprināšanu.
  8. Par nekustamā īpašuma “(..)” Griškānu pagastā nosacītās cenas apstiprināšanu.
  9. Par nekustamā īpašuma “(..)” Griškānu pagastā nosacītās cenas apstiprināšanu.
  10. Par grozījumiem 2021.gada 17.jūnija lēmumā ‘’Par nekustamā īpašuma „(..)” Ozolaines pagastā nosacītās cenas apstiprināšanu.
  11. Par nekustamā īpašuma Alejas iela (..), Viļāni, Rēzeknes novads, nodošanu atsavināšanai.
  12. Par 2011.gada 12.janvāra zemes nomas līguma Nr.8-8.1/16 darbības termiņa pagarināšanu un zemes nomas līgumu izteikšanu jaunā redakcijā Gaigalavas pagastā.
  13. Par 2011.gada 1.aprīļa zemes nomas līguma Nr.8-8.1/439 darbības termiņa pagarināšanu un zemes nomas līgumu izteikšanu jaunā redakcijā Gaigalavas pagastā.
  14. Par 2011.gada 4.aprīļa zemes nomas līguma Nr.8-8.1/450 darbības termiņa pagarināšanu un zemes nomas līgumu izteikšanu jaunā redakcijā Gaigalavas pagastā.
  15. Par 2016.gada 27.maija zemes nomas līguma Nr.181/411 darbības termiņa pagarināšanu un zemes nomas līgumu izteikšanu jaunā redakcijā Rikavas pagastā.
  16. Par 2016.gada 20.jūlija zemes nomas līguma Nr.183/564 darbības termiņa pagarināšanu un zemes nomas līgumu izteikšanu jaunā redakcijā Rikavas pagastā.
  17. Par dzīvojamās telpas īrēšanas tiesību atzīšanu I.Š. Stružānu pagastā.
  18. Par īrētās dzīvojamās telpas apmaiņu pret citu īrējamu dzīvojamo telpu O.S. Viļānu apvienībā.
  19. Par personu izslēgšanu no Rēzeknes novada pašvaldības vispārējas kārtības palīdzības reģistra.
  20. Par personu izslēgšanu no Rēzeknes novada pašvaldības 3.reģistrā - īrētās dzīvojamās telpas apmaiņa pret citu īrējamu dzīvojamo telpu vispārēja kārtībā.
  21. Par investīciju projekta “Rēzeknes novada pašvaldības autoceļu infrastruktūras uzlabošana Maltas un Kaunatas pagastu apvienībās” iesniegšanu.