Publicēts 23.05.2023

Lai noskaidrotu sabiedrības viedokli, Rēzeknes novada pašvaldība publicē saistošo noteikumu “Par maznodrošinātās mājsaimniecības ienākumu slieksni un sociālās palīdzības pabalstiem Rēzeknes novada pašvaldībā” projektu un paskaidrojuma rakstu.

Rēzeknes novada pašvaldība aicina viedokļus par saistošo noteikumu projektu iesniegt līdz 2023.gada 7. jūnijam, nosūtot tos uz e-pasta adresi socialaisdienests@rezeknesnovads.lv ​ar norādi “Par maznodrošinātās mājsaimniecības ienākumu slieksni un sociālās palīdzības pabalstiem Rēzeknes novada pašvaldībā”. Pēc norādītā termiņa saņemtie viedokļi netiks izskatīti.

Saņemtie viedokļi par saistošo noteikumu projektu tiks apkopoti un atspoguļoti projekta paskaidrojuma rakstā.