Saistošo noteikumu “Par Rēzeknes novada pašvaldības brīvprātīgās iniciatīvas pabalstiem” projekta apspriešana

Publicēts 08.04.2024

Lai noskaidrotu sabiedrības viedokli, Rēzeknes novada pašvaldība publicē saistošo noteikumu "Par Rēzeknes novada pašvaldības brīvprātīgās iniciatīvas pabalstiem" projektu un paskaidrojuma rakstu.

Rēzeknes novada pašvaldība aicina viedokļus par saistošo noteikumu projektu iesniegt līdz 2024. gada 22. aprīlim plkst. 16.30 ​ar norādi "Par Rēzeknes novada pašvaldības brīvprātīgās iniciatīvas pabalstiem". Pēc norādītā termiņa saņemtie viedokļi netiks izskatīti.

Saņemtie viedokļi par saistošo noteikumu projektu tiks apkopoti un atspoguļoti projekta paskaidrojuma rakstā.

Viedoklis par projektu iesniedzams nosūtot to uz e-pasta adresi saistosie.viedokli@rezeknesnovads.lv  ar norādi saistošajiem noteikumiem "Par Rēzeknes novada pašvaldības brīvprātīgās iniciatīvas pabalstiem". Publikācija par SN "Par Rēzeknes novada pašvaldības brīvprātīgās iniciatīvas pabalstiem" projekta sabiedrisko apspriešanu  un SN un tā paskaidrojuma raksta projekts mājaslapā: https://rezeknesnovads.lv/pasvaldiba/saistoso-noteikumu-projekti/