Pašvaldību kopīgā iestāde “Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas pārvalde” aicina darbā projektu vadītāju

21.10.2024

Pašvaldība

Pašvaldību kopīgā iestāde "Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas pārvalde" izsludina atklātu konkursu uz projektu vadītāja amatu (pilna slodze).

Atalgojums – 1215,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas).

Galvenie pienākumi:

• informācijas analīze, secinājumu formulēšana lēmumu pieņemšanai, kā arī dokumentu projektu un iekšējo normatīvo aktu izstrāde;
  • pārskatu izstrāde par RSEZ pārvaldes darbības rezultātiem, RSEZ komercsabiedrību darbības rādītāju analīze, biznesa plānu izvērtēšana u.c.;
  • ekonomisko pārskatu un ziņojumu izstrāde atbildīgajām institūcijām;
  • dokumentu projektu un atzinumu sagatavošana par valsts atbalsta piešķiršanu (reģionālais atbalsts), kā arī piešķirtā atbalsta izpildes uzraudzības organizēšana;
  • Rēzeknes SEZ komercdarbības atbalsta fonda administrēšana (deminimis atbalsta piešķiršana);
  • informācijas apkopošana un izstrāde par komercdarbības vidi (inženiertehniskā infrastruktūra, nekustamā īpašuma piedāvājumi, pieejamie resursi, darbaspēka piedāvājums utml.) Rēzeknē, Latgales reģionā un Latvijā potenciālajiem investoriem;
  • SEZ komercdarbības izpētes un analīzes informācijas sistēmas administrēšana;
  • Iestādes attīstības plānošanas dokumentu izstrāde un aktualizācija (attīstības plāns, ikgadējais darbības plāns);
  • Nodrošināt projektu plānošanu, izstrādi, koordinēšanu un ieviešanu.

Prasības pretendentiem:

• augstākā izglītība sociālajās zinātnēs/ inženierzinātnēs;
  • zināšanas un pieredze projektu plānošanā, īstenošanā, administrēšanā, biznesa plānu izstrādē, kā arī biznesa plānu izstrādē;
  • labas zināšanas par komercdarbības organizēšanu;
  • vēlama pieredze saimnieciska un tehniska rakstura darbos;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī, labas angļu valodas zināšanas (rakstiski un mutiski vidējā līmenī);
  • spēja patstāvīgi organizēt savu darbu, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība un vismaz divu gadu autovadīšanas praktiskā pieredze.

Iesniedzamie dokumenti:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • motivācijas vēstule;
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
  • likumā noteiktajā gadījumā, dokuments, kas apliecina valsts valodas zināšanas tādā apjomā, kāds nepieciešams amata pienākumu veikšanai.

Pieteikuma dokumenti jāiesniedz vai jānodrošina tā iesūtīšana līdz 2024. gada 4. novembrim: pa pastu ierakstītā vēstulē, sūtot uz adresi: Pašvaldību kopīgā iestāde "Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas pārvalde", Atbrīvošanas aleja 93, Rēzekne, LV-4601 (pasta zīmogs 2024. gada 4. novembris); personīgi slēgtā aploksnē pašvaldību kopīgās iestādes "Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas pārvalde" 231. kabinetā; elektroniski (parakstot ar drošu elektronisko parakstu) uz e-pasta adresi: office@rsez.lv. Uz aploksnes vai e-vēstules sadaļā "Temats" jābūt norādei "Pieteikums konkursam uz pašvaldību kopīgās iestādes "Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas pārvalde" projektu vadītāja amatu".

Ar konkursa nolikumu var iepazīties pašvaldību kopīgās iestādes „Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas pārvalde” mājaslapā www.rsez.lv sadaļā „Vakances” vai Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Kontaktpersona detalizētākas informācijas saņemšanai – pašvaldību kopīgās iestādes „Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas pārvalde” biroja vadītāja p.i. Daiga Utāne, tālr. 28633550.

Pašvaldību kopīgā iestāde "Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas pārvalde" pieteikuma dokumentos norādītos personas datus apstrādās atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) noteiktajām prasībām ar nolūku nodrošināt atlases konkursa norisi. Datu pārzinis ir pašvaldību kopīgā iestāde "Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas pārvalde", reģistrācijas Nr. 90009259543, juridiskā adrese: Atbrīvošanas aleja 93, Rēzekne. Papildus informācija par personas datu apstrādi atrodama pašvaldību kopīgās iestādes "Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas pārvalde" mājaslapā www.rsez.lv sadaļā "Privātuma politika".