Piedalies Veselības veicināšanas festivālā Lendžos un laimē velosipēdu!

Rēzeknes novada pašvaldība aicina novada iedzīvotājus uz veselīga dzīvesveida izziņas „Veselības veicināšanas festivālu” šī gada 6. augustā no plkst.12.00 līdz 17.00 Lendžos, Lendžu estrādes teritorijā.

Festivāla ietvaros, būs iespējams gan aktīvi iesaistīties, gan piedalīties kā skatītājam, iepazīstot dažādas kustību nodarbības – vingrošanu, nūjošanu, klasiskās aerobikas nodarbības, kā arī, vērot ekstrēmā velo šova “Greentrials bike Tour” paraugdemonstrējumus. Prāta asināšanas aktivitāšu zonā „Cietais rieksts” gan lieliem, gan maziem festivāla apmeklētājiem būs iespēja iepazīt Lielās koka spēles, piedalīties šaha un dambretes turnīrā.

Izziņu zonas sesijās praktiskus padomus fiziskās un garīgās veselības uzturēšanai sniegs fizioterapeits, nūjotājs Aivars Kaupužs, bultu virtuozs Māris Deģis, bet izzinošā veselības ceļojumā “Pirts rituālu pamati” aizvedīs pirtnieks Andris Kiščenko.

Veselīga uztura meistarklasē kopā ar īsto latvju saimnieci Ilzi Briedi uzzināsim par meža gaļas nozīmi sabalansēta uztura veidošanā, kā arī pagatavosim veselīgus salātus no ikvienam pieejamiem dārzeņiem.

Pasākuma laikā ar veselīga dzīvestila pieredzes stāstu dalīsies vieglatlēte Gunta Vaičule, bet par apmeklētāju možumu un festivāla raitu norisi rūpēsies TV personība un treneris Ansis Klintsons.

Dienas noslēgumā no dalībnieku vidus izlozēsim laimīgos. Galvenā balva – velosipēdu, bet būs iespējams laimēt arī sporta aktivitāšu rīkus – bumbas, vingrošanas paklājiņu, lecamauklu un virtuves piederumus.

Veselības veicināšanas festivāls tiek organizēts ESF projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/027 „Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” ietvaros un tā aktivitātes vērstas uz sabiedrības informēšanu, izglītošanu, personisko iemaņu attīstīšanu, paradumu maiņu un veselīga dzīvesveida izkopšanu, kas sekmē veselīgas sabiedrības veidošanos.

Iespēja pieteikties transportam nokļūšanai uz festivālu Lendžos 6. augustā.

Rēzeknes novada iedzīvotājiem apvienību pārvaldes nodrošinās bezmaksas transporta iespēju, nokļūšanai uz festivāla vietu Lendžos.

Par projekta aktivitātēm un festivālu var noklausīties radio intervijā TE.

Pieteikšanās līdz 3. augustam pie:

Nautrēnu apvienība, Kristīne, mob.: 26466734
Kaunatas apvienība, Aija, mob.: 29474627
Dricānu apvienība, Agnese, mob.: 28610673 Maltas apvienība, Aivars, mob.: 22013477

Click to listen highlighted text!