Piedāvā palīdzību pašizolācijā esošajiem Rēzeknes novada iedzīvotājiem

05.04.2020

Sociālais dienests

Rēzeknes novada pašvaldības Sociālais dienests lūdz atsaukties Rēzeknes novada iedzīvotājus, kuriem nepieciešama pārtikas piegāde mājās saistībā ar atrašanos pašizolācijā. Nepieciešamības gadījumā lūgums sazināties ar sava pagasta sociālo darbinieku.
Pārtikas piegāde tiks veikta par personas līdzekļiem, gadījumā, ja pašizolētais atbilst trūcīgās un maznodrošinātās personas kritērijiem, iespējams nodrošināt pārtikas pakas.
Rūpējoties par trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, Latvijas Sarkanais Krusts Rēzeknes novadā turpina izdalīt Labklājības ministrijas nodrošinātās pārtikas pakas “Eiropas atbalsta pakas vistrūcīgākajiem”, kurās ir plašs Latvijā ražots produktu klāsts- milti, eļļa, sautēta cūkgaļa, manna, sausais piens, sausais olu maisījums, sausais kartupeļu biezenis, iebiezināts piens, citi produkti – kopā 15 preču pozīcijas. Katru mēnesi šāda pārtikas paka tiek izsniegta katram trūcīgas un maznodrošinātās ģimenes loceklim.
Tāpat šīs ģimenes katru mēnesi saņem higiēnas līdzekļu paku (arī ražots Latvijā), kurā ir vairāku veidu veļas mazgāšanas līdzekļi, ziepes, šampūns, trauku mazgāšanas līdzekļi, kopā septiņas pozīcijas.
Plašāka informācija par pakām: https://www.atbalstapakas.lv/vispariga-informacija
Vairāk par Sociālā dienesta darbu ārkārtas situācijā: http://rezeknesnovads.lv/rezeknes-novada-pasvaldibas-socialais-dienests-arkartas-situacija-strada-attalinati/
Informāciju sagatavoja:
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
Diāna Selecka
e-pasts: diana.selecka@rezeknesnovads.lv
tel.: 64607198, 26531297

Click to listen highlighted text!