Piedzīvojumu sacensības „Snīga Cylvāks” 2023

21.02.2023

Sports

26. februārī plkst.14:00. Reģistrācija sākot no plkst 13:00. “Sarkaņkals”, Plikpūrmaļi, Verēmu pagasts, Rēzeknes novads.

‘’Snīga Cylvāks 2023’’ ir sportiska rakstura neformāli izglītojošs komandu skrējiens 5km garumā, kas iekļauj sevī dažāda sarežģītības līmeņa fiziskus un atjautības uzdevumus, kurus ir sagatavojusi biedrības “Austrumlatvijas radošo iniciatīvu centrs’’ darba grupa un sadarbības organizācijas. Sacensībām ir speciāli sagatavota distance dabas parkā “Adamovas ezers’’, kura iekļauj mežu, purvu un dabiskus šķēŗšļus. Reģistrācija piedzīvojumu sacensībām tiek veikta pasākumā dienā no plkst 13:00. Komandas startēs secīgi reģistrācijas numuriem. Komandām vēlams apģērba identitātes elements, maiņas apavi un zeķes. Labākās 3 komandas tiks apbalvotas ar dāvanām no pasākuma atbasltītājiem un organizātoriem. Dalība piedzīvojumu sacensībās ir 5EUR/pers. Sacensību nolikumu meklē: ej.uz/snigaCylvaks2023

Papildus aktivitātes pasākuma laikā: lāpu darbnīca, loka šaušana, foto orientēšanās, tūrista nometne, ugunskurs un zupas vārīšana. Uguns skulptūra plkst 19:00

Pasākuma mērķis: Sekmēt ārpustelpu lietderīga laika pavadīšanas un neformālās izglītības iespējas Latgales reģionā. Veicināt jauniešu un organizāciju sadarbību caur iesaisti ārpustelpu aktivitātēs. Sportiska un veselīga dzīvesveida popularizēšana Rēzeknes novadā Pasākumu organizē biedrība „Austrumlatvijas radošo iniciatīvu centrs”.

Pasākuma ģenerālatbalstītāji:

  • Rēzeknes Novada pašvaldība
  • Latvijas Finiera fonds ilgtspējīgai attīstība

 Kontaktpersonas:

Lauris Aglenieks - tel. +371 27720807 vai lauris.aglenieks@gmail.com

Edgars Provejs - tel. +371 26662926 vai edgars.provejs@gmail.com

Māris Kudurs - tel. +371 20223135 vai maris.kudurs@inbox.lv

Click to listen highlighted text!