Piepildīs bērnu sapņus

24.11.2014

Sociālais dienests

Pagājušās nedēļas nogalē uz Rīgu aizceļoja vairāk kā 100 Rēzeknes novada trūcīgo ģimeņu bērnu zīmētās Ziemassvētku kartītes ar lūgumiem svētkos piepildīt kādu klusu sapni. Ziemassvētku labdarības akciju rīko a/s “Laima” un biedrības “Ascendum” bērnu kultūras projekts “Garā pupa”. Ar biedrības sarūpētajiem skaistajiem krāsu zīmulīšiem bērniem bija jāuzzīmē kartiņa, jāuzraksta neliels apraksts par sevi un savu ģimeni, kā arī jāpievieno sava kvēlākā vēlēšanās. Svētku priekšvakarā, 22. decembrī, Rēzeknes novada sociālā dienesta darbinieces dosies uz Rīgu, lai atvestu dāvanas, kuras tad tiks nodotas Ziemassvētku Rūķim, kas, protams, atradīs ceļu pie katra no bērniem.
Kā piebilda Rēzeknes novada sociālā dienesta vadītāja Silvija Strankale, bērnu sapņi ir visdažādākie – saldumi, pasaku grāmatiņas, galda spēles, biļetes uz cirku… Lai sapņi piepildās un lai izdodas bērniem uzburt neaizmirstamus Ziemassvētkus!
Anna Rancāne
DSCN8309

Click to listen highlighted text!