Projekts "Darba terapija" turpinās arī šogad

10.05.2016

Sociālais dienests

Divpadsmit ģimenes no Griškānu, Stoļerovas, Audriņu, Feimaņu, Silmalas pagasta 6. maijā parakstīja vienošanos par iesaistīšanos projektā "Darba terapija". Projektā iesaistītās ģimenes saņems 83,00 eiro lielu finansējumu, lai varētu iekopt mazdārziņus, iegādāties nepieciešamās saimniecības preces mazdārziņu kopšanai un saimniecības uzturēšanai.
Jāatzīmē, ka projekts "Darba terapija", sadarbībā ar Norvēģijas Sarkanā krusta (NSK) Oplandes (Oppland) komiteju, Rēzeknes novada pašvaldības Sociālo dienestu un Latvijas Sarkanā krusta (LSK) Rēzeknes komiteju, tiek īstenots jau otro gadu. Arī pagājušajā gadā 12 ģimenes piedalījās projektā, kura gaitai sekoja gan televīzija, gan novada Sociālais dienests, gan Rēzeknes LSK komiteja, bet rudenī bija ieradušies pārstāvji no Norvēģijas SK Oppland komitejas, lai pārliecinātos par sasniegtajiem rezultātiem, kas iepriecināja, tāpēc arī šogad sadarbības partneri piešķīra 1000 eiro šī projekta realizēšanai.
Novēlēsim veiksmi projekta dalībniekiem!
Gunta Krukovska,
LSK Rēzeknes komitejas
Izpilddirektore
DSCN2434

Click to listen highlighted text!