Projekts “Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā” Mākoņkalna pagastā

19.01.2023

Izglītība

VAS "Ceļu satiksmes drošības direkcija" īsteno projektu "Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā". Šī projekta mērķis ir dot iespēju visiem Latvijas skolēniem kvalitatīvi un saturīgi apgūt velosipēdistu ceļu satiksmes noteikumus.  Projekta ietvaros ir izveidoti viegli uztverami mācību līdzekļi gan skolēniem, gan skolotājiem, kas palīdzēs apgūt nepieciešamās zināšanas drošai dalībai ceļu satiksmē ne tikai ar velosipēdu!

Aicinām Mākoņkalna pagasta bērnus no 10 gadu vecuma projekta  ietvaros iziet apmācību un pēc sekmīgas eksāmena nokārtošanas kļūt par pilntiesīgiem velosipēdistiem.

Apmācības un eksāmeni  notiek brīvā laikā pavadīšanas centrā “Strops”.

Plašāka informācija pa tālruni +37122074283
Jekaterina Itkača
Brīvā laika pavadīšanas centra “Strops” vadītāja

Click to listen highlighted text!