Projekts “Proti un Dari” piedāvā jauniešiem bez maksas apgūt dažādus arodus vai profesijas

17.08.2020

Jauniešiem

Projekta "Proti un dari" (Nr. 8.3.3.0/15/I/001) ietvaros tiek piedāvāta iespēja jauniešiem vecumā līdz 29 gadiem, kuri nemācās, nestudē, nestrādā un nav reģistrēti Nodarbinātības valsts aģentūrā, apgūt kādus no dažādajiem kursiem pilnīgi bez maksas.
Pieejami - B, C vai TR kategoriju autovadītāju kursi, šuvēja, bārmeņa, grāmatveža, lietveža, masiera, galdnieka, fotogrāfa, manikīra speciālista, vizāžista, programmētāja un daudzi citi profesijas vai aroda apguves kursi.
Šī ir lieliska iespēja, kuras laikā jaunietis saņems atbalstu gan no mentora, gan programmas vadītāja, kas palīdzēs dažādu problēmsituāciju risināšanā, sniegs padomus pašizaugsmē, palīdzēs attīstīties un realizēt savu potenciālu. Tāpat, programmas ietvaros jaunietis saņems dažādu speciālistu konsultācijas karjeras izaugsmē, izglītības iegūšanā, produktīva brīvā laika pavadīšanā vai kāda hobija īstenošanā.
Izmanto iespēju vai pastāsti citiem!
Sazinies!
Projekta koordinatore- Baiba Uzulnīka,
+37129447595, baiba.uzulnika@saskarsme.lv
Vairāk informācijas par projektu:
http://jaunatne.gov.lv/lv/jauniesu-garantija/par-projektu-proti-un-dari?fbclid=IwAR1hQnglMUFPgrbbpscbue2B9cXAcKm5sKIqKiBR_5PgdC5w1HcWEJXZhzo
lv_id_eu_logo_ansamblis_esf_rgb

Click to listen highlighted text!