Projekts “PROTI un DARI!” uzrunā jauniešus Rēzeknes novadā!

20.12.2017

Proti un dari

Rēzeknes novada pašvaldība ir veiksmīgi sadarbojusies ar Jaunatnes Starptautisko programmas aģentūru un ir iesaistījuši projektā vairāk nekā 59 jauniešus. Rēzeknes novada pašvaldība uzrunā NEET jauniešus un iesaka piedalīties projektā “PROTI un DARI!”, jo Individuālās pasākumu programmas ietvaros jaunietim būs iespēja attīstīt jaunas prasmes, veicinot jaunieša iesaisti izglītībā, tai skaitā aroda apguvē, Jauniešu garantijas pasākumos, kurus īsteno NVA un Valsts izglītības attīstības aģentūra, kā arī nevalstisko organizāciju vai jauniešu centru darbībā.
*NEET - jaunietis vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot), kuri nemācās, nestrādā, neapgūst arodu nav reģistrēti Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieki.
Eiropas Savienības fonda projekts “PROTI un DARI!” nodrošina iespēju NEET jauniešiem saņemt individuālu atbalstu.
Projektu īsteno Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām. Vairāk informācijas par projektu var atrast Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras tīmekļa vietnē www.jaunatne.gov.lv sadaļā projekts “PROTI un DARI!” vai sazinoties ar programmas vadītajiem katrā pašvaldībā.
Projekts tiks īstenots līdz 2018. gada rudenim, tāpēc vēl nav par vēlu iesaistīties! Lai pieteiktos projektam vai iegūtu papildus informāciju, raksti uz e-pastu gunita.veismane@saskarsme.lv vai zvani pa tālruni 20214720 (Gunita Veismane).
 

Click to listen highlighted text!