Pušas tautas namam 50 gadu jubileja

14.08.2023

Pagastu ziņas

Atzīmējot Pušas tautas nama 50 gadu jubileju, kas notiks 26. augustā plkst. 20.00, pasākumam esam gatavojušies laicīgi vācot informāciju, par tā laika tautas nama darbību.

Būs apskatāma īpaša izstāde ”Mēs… laikmeta lidojumā”, kas veltīta Pušas tautas nama vēsturei. Svinīgajā svētku pasākumā skanēs gan dziesmas, gan tiks izdejotas dejas. Uzstāsies vietēji kolektīvi būs arī sveiciens no Maltas apvienībā esošajiem kultūras/ tautas namu kolektīviem, Dagdas Kultūras centra folkloras kopas „Olūteņi”, vakara gaitā skatāms būs „Vēja šovs” un „Gaismas bilžu šovs”. Pasākumu caurvīs atmiņu stāsti, nelieli stāstījumi no agrākajiem kultūras dzīves laikiem.

Sveiksim bijušos tautas nama vadītājus, būs kūka. Savukārt vakara otrajā daļā būs svētku balle, kur spēlēs muzikanti Normunds un Valdis Štekeli. Būs galdiņi, tāpēc līdzi jāņem groziņi. Dalībā pasākumā bez maksas, mīļi gaidīsim visus uz svinībām! Būsim kopā, lai gūtu pozitīvas emocijas un baudītu vakaru!

Click to listen highlighted text!