Radošā NEdarbnīca "Mazbudžeta biznesa idejas Latvijas reģionos – Lai ko tu domā, domā citādi!"

Viena no zināmākajām frāzēm jaunrades kontekstā ir: „viss, ko varēja izgudrot, jau ir izgudrots” – to teica ASV Patentu valdes vadītājs Čārlzs Duels 1899. gadā. Vai mūsdienās joprojām nepieciešams izgudrot ko pavisam jaunu, vai arī varam izmantot alternatīvas pieejas konkurētspējīgu risinājumu izstrādē un radošas darbības attīstībā? Kā savus iekšējos radošos resursus izmantot mazās uzņēmējdarbības uzsākšanai? Strādāt mājās un eksportēt savus darinājumus uz visām pasaules valstīm – vai tas varētu būt arī mans stāsts? Atbildes praktisko pusi atradīsiet RADOŠAJĀ NEDARBNĪCĀ, kuras mērķis ir rosināt Rēzeknes novada iedzīvotājus ieraudzīt plašākas iespējas jaunu biznesa, sociālās, kultūras, izglītības un citu jomu ideju īstenošanai savas labklājības, vietējās kopienas un ekonomikas attīstībai.
RADOŠĀ NEDARBNĪCA notiks 2016. gada 5. oktobrī Ūdens tūrisma attīstības centrā „Bāka” (Kvāpāni, Gaigalavas pagasts, Rēzeknes novads) no plkst 17:00 – 18:30. Aicināti uzņēmējdarbības uzsācēji un esošie uzņēmēji, kā arī jebkurš cits interesents, kas vēlas stiprināt savu konkurētspēju un izmantot XXI gadsimta sniegtās iespējas savas profesionālās darbības pilnveidei.
Pusotrā stundā gūstamā pievienotā vērtība:

  • Mani iekšējie nemateriālie resursi – ko es varu izdarīt bez naudas?
  • „Eža kažociņa” stratēģija – indivīda konkurētspējai XXI gadsimtā.
  • “Slepenais ierocis” uzņēmējdarbībā, kultūrā un izglītībā
  • Kultūrvēsturiskā mantojums kā iedvesmas avots XXI gadsimta uzņēmējdarbībā
  • Latvijas radošo uzņēmēju veiksmes stāsti un atziņas
  • Radošās domāšanas metožu pielietojums jaunu risinājumu izstrādē

Radošo darbnīcu vadīs Vita Brakovska (MBA). Vitai ir 10+ gadu pieredze ikdienas darbā ar Latvijas radošajiem uzņēmumiem, pieredze radošo spēju aktivizēšanas apmācību izstrādē un vadīšanā (600+ pasākumi), komandu gatavošanā ideju komercializācijai agrīnā attīstības stadijā, specializācija inovācijas atbalsta instrumentu izstrādē un ieviešanā, Eiropas Komisijas atzinība par LIAA nacionālā konkursa „Ideju kauss” ieviešanu, starptautiska pieredze radošās domāšanas rosināšanā Baltijā, Krievijā un Turcijā. V. Brakovska ir arī Britu padomes radošās domāšanas metodes „Nākotnes pilsētas spēle” vadītāja.
Vitas pakalpojumus izmantojuši: Lattelecom, G4S, AAS Balta, Nordea, SEB, Britu padome, LR Kultūras ministrija, LR VARAM, Rīgas Tehniskā universitāte, reģionālie biznesa inkubatori, Sorosa Fonds – Latvija, mācību centri Rīgā, Daugavpilī, Cēsīs un Dobelē, plānošanas reģionu administrācijas u.c.
Interesentiem vēlams pasteigties, jo vietu skaits ierobežots.
Pieteikšanās:
sanita.zunda@rezeknesnovads.lv 25740422
guntis.klidzejs@rezeknesnovads.lv 25748078
 

Click to listen highlighted text!