Rekonstruēs Lūznavas muižas ēku

Rēzeknes novada pašvaldība uzsākusi Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai projekta realizāciju, kura ietvaros paredzēts rekonstruēt Lūznavas muižas ēku. Kopējais projekta finansējums ir 634 387 lati (bez PVN), no kuriem 90% ir Eiropas Savienības finansējums un 10% - Rēzeknes novada pašvaldības līdzfinansējums. PVN sastāda 133 tūkstošus latu, ko segs pašvaldība.

Iedzīvotājiem pēc projekta realizācijas tiks piedāvāts jauns pakalpojums – svinīga dzimtsarakstu pasākumu norise muižas telpās. Telpas tiks rekonstruētas senatnīgā stilā, kas piešķirs īpašu noskaņu svinīgai laulības vai bērna dzimšanas reģistrācijas ceremonijai. Projekta beigu termiņš ir 2012.gada septembris. Tā pilnais nosaukums – „ Lūznavas muižas ēkas rekonstrukcija (ietverot lokālus restaurācijas darbus)”.

Click to listen highlighted text!