Rēzeknes novada bērni saņem kārotās dāvanas

30.12.2014

Sociālais dienests

22. decembrī, Ziemassvētku priekšvakarā, Rēzeknes novada Sociālā dienesta darbinieki „pārvērtās” par Ziemassvētku vecīti, draudzīgu kaķi, izpalīdzīgu pelīti un pūkainu lāci, lai dotos uz Bērzgales kultūras namu, kur notika Ziemassvētku dāvanu dalīšanas pasākums Rēzeknes novada trūcīgajām ģimenēm. Vairāk nekā 80 dāvanas tika sarūpētas, pateicoties A/S „Laima” un biedrības „Ascendum” bērnu kultūras projektam „Garā pupa”. Lai saņemtu kārotās dāvanas, novembra sākumā Rēzeknes novada trūcīgo ģimeņu atvasēm ar „Laimas” sarūpētajiem krāsu zīmulīšiem bija jāuzzīmē kartiņa, jāuzraksta neliels apraksts par sevi un savu ģimeni, kā arī jāpievieno sava kvēlākā vēlēšanās. Kā pastāstīja Rēzeknes novada sociālā dienesta vadītāja Silvija Strankale, bērnu sapņi bijuši visdažādākie, un pats galvenais – tie visi piepildīti: cits saņēmis televizoru, cits – datorgaldu, cits – ragaviņas, cits – kādu grāmatu vai spēli.
Foto no dāvanu dalīšanas pasākuma 

Click to listen highlighted text!