Rēzeknes novada bērni saņems dāvanas no “Laimas” labdarības namiņa

Rēzeknes novada pašvaldības mazā zāle uz īsu brīdi pārvērtusies par Ziemassvētku vecīša dāvanu glabātuvi. Lelles un leļļu mājas, mašīnas un spēļu roboti, grāmatas, LEGO un puzles, slidas, slēpes un pat ragavas, un, protams, saldumi… Tuvākajās dienās košie dāvanu maisiņi tiks nogādāti uz 16 Rēzeknes novada pagastu pārvaldēm, lai svētkos iepriecinātu 168 bērnus no ģimenēm ar dažādiem sociālajiem statusiem, tostarp, bērnus no daudzbērnu, audžu, maznodrošinātām ģimenēm, kā arī bērnus ar invaliditāti.

Dāvanas sagādāja “Laimas” labdarības namiņš. Tā ir vieta, kur bērnu sapņi par Ziemassvētku dāvanām sastopas ar labas gribas cilvēkiem, kuri ir gatavi tos piepildīt. Labdarības namiņš darbojas jau desmito gadu, un šajā laikā dāvanas sagādātas vairāk nekā 10 tūkstošiem bērnu visā Latvijā. Projekts tiek īstenots ciešā sadarbībā ar novadu sociālajiem dienestiem.

Madara Bērtiņa,
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Click to listen highlighted text!