Rēzeknes novada iedzīvotāji aicināti pieteikties veselības veicināšanas olimpiādei “BYUSI VASALS!”

Biedrība "Organic Synergies" rīko Veselības veicināšanas olimpiādi "BYUSI VASALS!" 12.-13. augustā, Bērzgalē, projekta "Dzīvo veselīgi Rēzeknes Novadā" ietvaros.

Tā būs jautra, aktīva, veselīga un izzinoša atpūta 2 dienu garumā ezera krastā atpūtas kompleksā "Žubītes", visām vecuma grupām, kā arī ģimenēm un jauniešiem no 14 gadiem. Perfekta laika pavadīšana aktīviem, zinātkāriem un aizrautīgiem cilvēkiem.

Dalībnieki komandās sacentīsies netradicionālās stafetēs, erudīcijas pārbaudēs, tūrisma stafetēs (piemēram, mezglu siešanā, tūrisma mugursoms salikšanā u.c.), Sarkanā krusta stafetē, veselīga ēdiena gatavošanas meistarklasēs u.c. aktivitātēs. Divu dienu aktīvā darbība tiks vērtēta kopvērtējumā, kur noskaidrosies 3 labākās komandas, kas tiks apbalvotas.

Dalība pasākumā bez maksas un tajā ir iekļauta nakšņošana, ēdināšana un balvas. Piedāvājums spēkā tikai Rēzeknes Novada iedzīvotājiem (14 - 65 g.v.)
Vietu skaits ierobežots. No katras pagastu apvienības ir 15 vietas (vismaz 3 ģimenes, kā arī individuāli).

Pieteikšanās:
https://ej.uz/ByusiVasals

Jautājumiem un papildus informācijai:
organic.synergies@gmail.com
vai +371 26662926 Edgars+371 28691510 Raimonds

Pasākumu rīko:
Biedrība Organic Synergies projekta "Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā" ietvaros

Click to listen highlighted text!