Rēzeknes novada iedzīvotāji aicināti slidot bez maksas

04.07.2022

Sports

Pēc tehniskas pauzes, sākot no 4.jūlija Rēzeknes novada iedzīvotāji un Rēzeknes novada pašvaldības darbinieki atkal var izmantot iespēju slidot bez maksas Rēzeknes Olimpiskā centra ledus hallē. Bezmaksas slidošana norisināsies līdz pat gada beigām, katru pirmdienu no pulksten 18.30 līdz 19.30, nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Kopš 2021. gada 31. janvāra, pirmdienu vakaros Rēzeknes novada iedzīvotājiem un Rēzeknes novada pašvaldības darbiniekiem dāvināta bezmaksas slidošana - laukuma izmaksas sedz Rēzeknes novada pašvaldība.

Rēzeknes novada pašvaldība segs ledus laukuma izmantošanas maksu, savukārt pašiem slidotājiem būs jāmaksā par slidu nomu (2,00 Eur) un galvassargu, ja tas nepieciešams. Dodoties slidot ar savām slidām, papildu izdevumu nebūs. Ledus laukumā par brīvu būs pieejami arī dažādi palīglīdzekļi - “pingvīni” un nūjas - slidošanas prasmju uzlabošanai iesācējiem.

Kā paredz Rēzeknes novada pašvaldības noslēgtais sadarbības līgumu ar Olimpisko centru “Rēzekne”, par ledus laukuma izmantošanu pašvaldība maksās 145,20 Eur nedēļā. Sadalot uz vienu apmeklētāju, tas ir aptuveni uz pusi lētāk, nekā ja cilvēki nāktu un maksātu individuāli (4,00 Eur/h).

Vairāk informācijas: BJSS direktors Aldis Ciukmacis, tel. 26171510

Foto: Madara Bērtiņa