Rēzeknes novadā izveidota jauniešu dome

Jauniešiem

Septembra sākumā tika izplatīta ziņa, ka Rēzeknes novadā tiks veidota jauniešu dome. Tika meklēti aktīvi, mērķtiecīgi jaunieši, kuri vēlas, uzlabot jauniešu dzīvi Rēzeknes novadā. 9. novembrī tika sasaukta pirmā jauniešu domes sēde un ievēlēta tās valde. Par domes priekšsēdētāju tika apstiprināts Kristiāns Zaķēns, Viļānu vidusskola, Viļānu apvienība. Rēzeknes novada jauniešu domē aktīvi darbosies 19 jaunieši.

Apstiprinātā Rēzeknes novada jauniešu domes valde:

Priekšsēdētājs – Kristiāns Zaķēns, Viļānu vidusskola, Viļānu apvienības pārvalde.

Priekšsēdētāja vietnieks – Viktors Šemeņevs, Maltas Vidusskola, Maltas apvienības pārvalde.

Sekretārs, Sabiedrisko attiecību koordinatore – Ksenija Jakušonoka, Viļānu vidusskola, Viļānu apvienības pārvalde.

Kultūras jomas koordinatore – Elizabete Brence, Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola, Viļānu apvienības pārvalde.

Sporta, vides un veselības koordinatore – Maria Vaļuma-Talkiu, Rēzeknes valsts 1. ģimnāzija, Kaunatas apvienības pārvalde.

Projektu vadītāja – Krista Kokina, Dricānu vidusskola, Dricānu apvienības pārvalde.

Jauniešu domes priekšsēdētājs Kristiāns Zaķēns minēja, ka jūtās ļoti pagodināts, ka tika ievēlēts par Rēzeknes novada jauniešu domes priekšsēdētāju.  “Mūsu turpmāko nākotni redzu plašu un nozīmīgu. Mērķis ir pilnveidot, katram sevi un bagātināt arī citus ar mūsu darbību,” norādīja Kristiāns.

Pirmajā domes sēdē jaunieši izrunāja gaidāmos pasākumus, notikumus un brīvprātīgās iniciatīvas ko vēlētos īstenot. Nākošā jauniešu domes sēde notiks sēde notiks 2023. gada 14. decembrī.

Sveicam Rēzeknes novada jauniešu domes dalībniekus. Vēlam panākumus, motivāciju strādāt un īstenot vēl nebijušas ieceres!

Sagatavoja: Jūlija Jurāne, Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste