Rēzeknes novada jaunieši apmeklēja Eiropas Parlamentu Briselē

21.09.2023

Kultūra

18.-19. septembrī 36 Latgales jaunieši, starp tiem arī Rēzeknes novada jaunieši - Ksenija Jakušonoka, Kristiāns Zaķēns un Viktors Šemeņevs un jaunatnes lietu speciālists Aivars Mežatučs apmeklēja Eiropas Parlamentu Briselē.
Europe Direct Dienvidlatgale centrs sadarbībā ar Eiropas Parlamenta deputāti Daci Melbārdi deva iespēju jauniešiem no Latgales iepazīt vienu no galvenajiem demokrātijas, politikas un vērtību centriem Eiropā - Beļģijas galvaspilsētu Briseli. Jaunajiem politikas veidotajiem bija iespēja ielūkoties un izprast Eiropas Parlamenta deputāta darba ikdienu, kā arī iepazīt kultūras daudzveidību Beļģijā, kas lika secināt, ka jaunieši ir mūsu nākotne, tiem ir tālāk jāpārstāv visu Latgales un Latvijas jauniešu vērtības.
Vēlamies teikt milzīgu paldies Eiropas Parlamenta deputātei Dacei Melbārdei un viņas komandai par šo vērtīgo iespēju iepazīt tuvāk Eiropas Parlamenta darbu un uzzināt cik tas ir svarīgs! Kā arī vēlamies teikt tik pat lielu pateicību Rēzeknes novada pašvaldībai, par šo iespēju pilnveidot sevi vairākos projektos, kuri bagātināja katru no mums. Mēs vēlamies novēlēt katram jaunietim izmantojiet visas iespējas, kuras tiek dotas. Zināšanas un pieredzi, kuru iegūsiet, tikai nāks pār labu jūsu nākotnei!

Rēzeknes novada jaunieši: Kristiāns Zaķēns, Ksenija Jakušonoka un Viktors Šemeņevs
Foto: Ksenija Jakušonoka

Click to listen highlighted text!