Rēzeknes novada jaunieši piedalījās sporta sacensībās Lietuvā

30.06.2020

Jauniešiem

2020. gada 26. jūnijā Visaginā (Lietuvā) norisinājās projekta “LLI-402 “Riska grupas jauniešu sociālā integrācija, balstoties uz sporta aktivitātēm” (risk-free) noslēguma pasākums – sporta sacensības, kas pulcēja vairāk nekā 100 dalībniekus no Latvijas un Lietuvas. Latgales reģionu pārstāvēja komandas no Daugavpils un Rēzeknes pilsētām, kā arī Daugavpils, Preiļu un Rēzeknes novadiem. Latgales reģiona jauniešu komandas ieguva 10 godalgotas vietas (4 komandas ieguva 1.vietu, 4 komandas – 2.vietu, bet 2 komandas – 3.vietu).
Lielisku sniegumu strītbolā rādīja Latgales reģiona komandas, ierindojoties 1. un 2. vietā zēniem vecuma grupā 15 gadi.
Sīvākā cīņa par medaļām norisinājās pludmales futbola izspēlēs. Meiteņu komanda no Daugavpils novada izcīnīja 1.vietu, savukārt zēnu komanda no Daugavpils novada palika 2.vietā, bet no Rēzeknes pilsētas – trešie.
Pludmales volejbolā Latgales reģiona meitenes bija visstiprākās, ieņemot visas godalgotās vietas – Rēzeknes novada meiteņu komandas izcīnīja 1. un 3. vietu, savukārt Preiļu novads ierindojās 2. vietā.
Rēzeknes novada jaunieši sporta aktivitātēs parādīja lieliskus rezultātus. Pludmales volejbolā meitenes ieguva pirmo vietu, pateicoties Santai Springai, Amandai Lucijanovai, Elīnai Mičulei, un Viktorijai Žukovai. Trešo vietu ieguva Kaunatas apvienības komanda, kuru pārstāvēja Maria Vaļuma – Talkiu, Amanda Trokša, Ērika Kučere un Ieva Sutina.
Zēni pludmales volejbolā gaidīja lielāku konkurenci un sīvāku cīņu, bet tas netraucēja izbaudīt spēli un iegūt 1. un 2.vietu. Paldies par veiksmīgām un rezultatīvām saspēlēm – Jurim Bistrovam, Modrim Vasiļevskim, Sandim Lukašenko un Ņikitam Cvetkovam.
Savu spēku un veiklību individuālajās sacensībās armreslingā pārbaudīja Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste Līga Bistrova, kura savā svara kategorijā izcīnīja otro vietu. Zēnu grupā Rēzeknes novada jaunietis -Juris Bistrovs ieguva godalgoto pirmo vietu.
Latgales plānošanas reģions  izsaka pateicību pašvaldībām par atsaucību un Līgai Bistrovai, Jānim Briškam, Marinai Sokolovai, Jurim Kaņepem, Intai Rumakai un Žannai Ivanņikovai par atbalstu jauniešiem un organizatoriem pasākumā!
visag1visag2visag3visag4

Click to listen highlighted text!