Rēzeknes novada komanda “MA-DĀMAS” meklē papildspēkus

27.09.2023

Sports

MAMANET devīze ir – KATRA MAMMA VAR!

Komandai “MA-DĀMAS” tiek aicinātas pieteikties visas spēlēt gribošās māmiņas (jebkurā vecumā) vai sievietes, sākot ar 30 gadu vecumu.

Treniņi notiek Adamovas sporta zālē, katru pirmdienu (pl. 19.00–21.00) un ceturtdienu (19.30–21.30) Pašlaik treniņi notiek iekštelpās-zālē, kas sevī ietver gan fiziskās sagatavotības stiprināšanu, gan vingrinājumus ar bumbas elementiem, saspēli. Komanda spēlē sacensībās Rēzeknes novada ietvaros, kā arī sacenšas Latvijas Mamanet līgas turnīros.

Ja ir vēlme draudzīgā kolektīvā pavadīt divus vakarus nedēļā, kopā sportot un svinēt uzvaras, gaidām tieši Tevi!

Kas ir MAMANETS?

MAMANET ir komandu sporta veids, kas balstīts uz volejbola noteikumiem, ar nelielām izmaiņām un modifikācijām – bumbu drīkst tikai ķert un mest. Spēlētājiem laukumā ir noteiktas pozīcijas, kas tiek sauktas par zonām un apzīmētas ar cipariem no viens līdz seši. Spēles laikā ir aizliegts pieskarties tīklam! Vairāk par šo sporta veidu var uzzināt: http://2017.csit-world-sports-games.com/lv/disciplinas/mamanet/index.html

Treneris – Oskars Krukovskis, SK”LATGOLYS VONOGI”
Kontakttālrunis: 26858175

Click to listen highlighted text!