Rēzeknes novada komanda “MA-DĀMAS” piedalījās MAMANET sacensībās

02.08.2022

Sports

Daugavpilī sporta festivāla ietvaros notika  MAMANET sacensības. Tajās piedalījās arī Rēzeknes novada komanda “MA-DĀMAS”.  Komandas dalībnieces bija cītīgi gatavojušās turnīram, tāpēc rezultāti neizpalika.

Pirmā spēle pret komandu “Pērles” tika  iesākta diezgan nervozi, bet  varēja redzēt, ka mūsu sportistes ir labākas, tāpēc sekoja uzvara. Komanda uzvarēja ar rezultātu – 25:17.

Otrā spēle norisinājās pret turnīra  uzvarētāj komandu – “Zasa”, kas parādīja , uz ko ir jātiecas komandas dalībniecēm.

Nākamajā spēlē izšķīrās 2.vietas liktenis. Pieļaujot seta sākumā daugavpiliešu atrāvienu,  komanda zaudēja ar rezultātu – 25:20.

Pēdējā spēlē tika uzvarēta otrā Daugavpils komanda ar pārliecinošu rezultātu 25:12, kas garantēja  “MA-DĀMĀM” tik ļoti kāroto pirmo medaļu.

Pašlaik treniņi notiek āra laukumos, bet no septembra atsāksies treniņprocess zālē.  Oktobrī notiks MAMANET  Latvijas čempionāts, kuras devīze ir – KATRA MAMMA VAR! Arī mūsu komanda ir nolēmusi startēt, tāpēc tiek aicinātas pieteikties visas spēlētgribošās sievietes  vecuma kategorijā 30+.

Paldies par atbalstu, transporta nodrošināšanu Igoram Derjaginam, Rēzeknes novada Izglītības un sporta pārvaldes sporta speciālistam.

MAMANET ir komandu sporta veids, kas balstīts uz volejbola noteikumiem, ar nelielām izmaiņām un modifikācijām - bumbu drīkst tikai ķert un mest. Spēlētājiem laukumā ir noteiktas pozīcijas, kas tiek sauktas par zonām un apzīmētas ar cipariem no viens līdz seši. Spēles laikā ir aizliegts pieskarties tīklam! Vairāk par šo sporta veidu var uzzināt: http://2017.csit-world-sports-games.com/lv/disciplinas/mamanet/index.html

Sagatavoja: Oskars Krukovskis

SK”LATGOLYS VONOGI”