Rēzeknes novada mākslinieki grieķiem vadīs radošās darbnīcas

15.10.2010

Art Farers

No 18. līdz 25. oktobrim pieci Rēzeknes novada dažādu mākslas jomu pārstāvji Grieķijas pilsētā Elasona stāstīs par savu māksliniecisko darbību, vietējiem iedzīvotājiem rīkojot radošās darbnīcas, seminārus un nodarbības. Šīs aktivitātes norisināsies starptautiskā projekta „Art Farers” ietvaros, kuru vada Eiropas kultūras un sociālās izglītības organizācija ECOSE (Grieķija).
Rēzeknes novada pašvaldībai ar šo organizāciju kopīgu projektu realizēšanā ir izveidojusies ilggadēja sadarbība. Šoreiz projekta mērķis ir attīstīt sadarbību Eiropā kultūras jomā starp dažādu mākslas jomu pārstāvjiem.
Bez Latvijas šajā projektā piedalās arī Slovēnija, Spānija un Grieķija - no katras valsts pieci dažādu mākslas jomu pārstāvji. Rēzeknes novadu pārstāv floriste, lietišķās un vizuālās mākslas skolotāja Maija Gailuma, gleznotāja, vizuālās mākslas un svešvalodu skolotāja Ilze Ontužāne, kordiriģente un mūzikas skolotāja Solvita Pavlovska, horeogrāfs, deju kopas „Dziga” ilggadējs vadītājs Ilmārs Dreļs, pazīstams fotogrāfs, dažādu foto izstāžu dalībnieks, grāmatu un brošūru dizaineris Aleksandrs Ļebeds.
Fotogrāfijā: projekta dalībnieku sanāksme pirms brauciena

Click to listen highlighted text!