Rēzeknes novadā notiks Sociālā dienesta konference

19.10.2015

Sociālais dienests

Piektdien, 23. oktobrī Rēzeknes novada pašvaldībā notiks Sociālo dienestu un Bāriņtiesu sadarbības attīstīšanai veltīta konference. Kā pastāstīja Rēzeknes novada pašvaldības Sociālā dienesta vadītāja Silvija Strankale, temats izvēlēts, balstoties uz pēdējā laikā arvien biežāk medijos izskanējušajiem gadījumiem par problēmām ģimenēs ar bērniem. “Šķetinot šos problēmjautājumus, secināts, ka pietrūkst sadarbības starp Bāriņtiesām un Sociālajiem dienestiem.”

Konferences pirmajā daļā par labās prakses piemēriem stāstīs Rīgas pilsētas Sociālā dienesta vadītājs Ervins Alksnis un Rīgas Bāriņtiesas priekšsēdētājs, Latvijas Bāriņtiesu darbinieku asociācijas valdes loceklis Aivars Krasnogolovs. Konferences otrajā pusē, dalībniekiem sadaloties grupās, plānots apspriest dažādus reālus gadījumus un kopīgiem spēkiem meklēt labākos ģimenes problēmu risinājumus.

Dalību seminārā jau apstiprinājuši vairāk nekā 70 Bāriņtiesu un Sociālo dienestu darbinieki no 30 pašvaldībām.

Click to listen highlighted text!