Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā bibliotekāru Maltas pagasta bibliotēkā

09.08.2024

Pašvaldība

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Kultūras un tūrisma pārvalde” (reģ. Nr. 40900040015) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Maltas pagasta bibliotekāra vietu uz nenoteiktu laiku: Maltas pagasta bibliotēkā (1,00 slodze)

Prasības amata kandidātam:

1. augstākā akadēmiskā vai profesionālā; vidējā speciālā izglītība bibliotēku darba jomā vai cita izglītība un tālākizglītības kursu beigšanas sertifikāts bibliotēku darba jomā;
  2. normatīvo aktu zināšanas bibliotēku jomā, spēja tajos orientēties un piemērot tos;
  3. vēlama darba pieredze bibliotēku darba jomā;
  4. valsts valodas prasmes augstākajā pakāpē;
  5. prasme strādāt ar datoru, informācijas tehnoloģijām, biroja tehniku;
  6. prasme strādāt ar elektroniskajām datubāzēm un citām elektroniskajām sistēmām, prasme strādāt ar bibliotēku informācijas sistēmu (BIS) Alise tiks uzskatīta par priekšrocību;
  7. jāspēj plānot un organizēt savu un bibliotēkas darbu, jāpiemīt radošai domāšanai, iniciatīvai;
  8. jābūt augstai saskarsmes kultūrai un atbildības sajūtai.

Amata kandidāti līdz 2024. gada 26. augusta plkst. 09.00 iesniedz Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes pastkastītē pie ieejas (Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 95A, LV-4601) vai nosūta pa pastu uz iepriekšminēto adresi, vai nosūta uz e-pastu ktp@rezeknesnovads.lv šādus dokumentus:

1. profesionālās darbības aprakstu (CV);
  2. pieteikuma anketu;
  3. izglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
  4. motivācijas vēstuli;
  5. likuma noteiktajā gadījumā, dokumentu, kas apliecina valsts valodas zināšanas tādā apjomā, kādas nepieciešamas amata pienākumu veikšanai.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv un NVA mājaslapā.

Pamatdarba atalgojums bruto (pirms nodokļu nomaksas) pēc pārbaudes laika 1,00 slodzei: 748,00 EUR.

Kontaktpersona detalizētākas informācijas saņemšanai – Kultūras un tūrisma pārvaldes personāla speciāliste Santa Šveca (santa.sveca@rezeknesnovads.lv; tālr. 28678123).