Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā būvinspektoru

09.08.2024

Pašvaldība

Rēzeknes novada pašvaldība (reģ. Nr. 90009112679, adrese: Atbrīvošanas aleja 95a, Rēzekne, LV-4601) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības Būvvaldes būvinspektora amatu

Amata kandidātam jāatbilst šādām prasībām:

1. augstākā izglītība būvniecības vai arhitektūras jomā;
2. vēlama amatam atbilstoša pieredze valsts vai pašvaldības institūcijā;
3. atbilstība Būvinspektoru reģistrācijas prasībām;
4. zināšanas būvniecības regulējošo normatīvo aktu jomā, par administratīvā procesa norisi valsts un pašvaldības institūcijās;
5. spēja analizēt liela apjoma dokumentus, novērtēt to atbilstību normatīvajam ietvaram;
6. prasme veikt uzdotos uzdevumus paaugstinātas intensitātes apstākļos;
7. prasme analizēt situāciju un rīcības sekas, atrast piemērotāko risinājumu;
8. ar pašvaldības darbu saistītā normatīvā regulējuma, pašvaldības teritorijas plānojuma normatīvā regulējuma pārzināšana un izmantošana pienākumu veikšanā;
9. prasme rīkoties ar informācijas tehnoloģijām, elektroniskajiem saziņas līdzekļiem un biroja tehniku;
10. prasme strādāt ar elektroniskajām dokumentu vadības sistēmām (par priekšrocību tiks uzskatītas prasmes darbā BIS);
11. valsts valodas zināšanas atbilstoši Valsts valodas likumam;
12. zināšanas par dokumentu izstrādi, noformēšanu un uzglabāšanu;
13. vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība.

Pamatdarba atalgojums Būvinspektoram 1338,00 EUR pārbaudes laikā, pēc pārbaudes laika – atbilstoši novērtējumam.

Amata apraksts, konkursa nolikums un pieteikuma anketa atrodami pašvaldības mājaslapā https://rezeknesnovads.lv/.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas, likumā noteiktajā gadījumā dokumentu, kas apliecina valsts valodas zināšanas tādā apjomā, kāds nepieciešams amata pienākumu veikšanai, ar norādi "Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības Būvvaldes būvinspektora amatu" līdz 2024. gada 23. augusta plkst. 16.00 jāievieto Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes pastkastītē pie ieejas, Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95A, LV-4601, vai jānosūta pa pastu uz iepriekšminēto adresi, vai jānosūta uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv vai eAdresi. Kontaktinformācija: tālr. 26531328, 20274312.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē kandidātu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – kandidātu teorētisko zināšanu pārbaudi un darba interviju – tiek uzaicināti tie kandidāti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā izvirzītajām prasībām.