Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā mājaslapas satura redaktoru

Pašvaldība

Rēzeknes novada pašvaldība (reģ. Nr.90009112679, adrese: Atbrīvošanas aleja 95A, Rēzekne, LV-4601) izsludina atklātu konkursu uz vakanto mājaslapas satura redaktora amatu Centrālās administrācijas  Attīstības plānošanas nodaļā.

Prasības amata pretendentam:

• augstākā izglītība;
  • vēlama pieredze un zināšanas sabiedrisko attiecību jomā vai žurnālistikā;
  • labas iemaņas darbā ar datoru, lietojumprogrammām un citu biroja tehniku;
  • valsts valodas zināšanas atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
  • vēlamas angļu valodas zināšanas;
  • augsta saskarsmes kultūra, atbildības sajūta un precizitāte;
  • spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu;
  • obligāta darba pieredze rakstu rediģēšanā un radīšanā;
  • vēlamas prasmes mājaslapas administrēšanā.

Pamatdarba atalgojums EUR 954 pārbaudes laikā, pēc pārbaudes laika EUR 1004.

Amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu (atrodama pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības uz vakanto mājaslapas satura redaktora amatu Centrālās administrācijas  Attīstības plānošanas nodaļā.” līdz 2022. gada 31. oktobra plkst.12.00 jānosūta uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv vai līdz 2022.gada 31.oktobra plkst.12.00 jāievieto Rēzeknes novada pašvaldības administrācijas pastkastītē pie ieejas, Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē, LV-4601. Kontaktinformācija 64607185. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 2 (divas) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus un atbilstību kvalifikācijas prasībām. Uz otro kārtu – pretendentu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi un darba interviju - tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.