Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā personāla speciālistu

Pašvaldība

Tiek izsludināts iekšējais konkurss uz vakanto personāla speciālista amatu.

Amata pretendentam ir jābūt:

• augstākā izglītība profesionālā vai augstākā izglītība tiesību zinātnēs;
  • nepieciešamas normatīvo aktu zināšanas darba tiesību jomā, spēja tajos orientēties, kvalitatīvi pielietot dokumentu izstrādē un ikdienas darba pienākumu izpildē;
  • jāpārzina pašvaldības darbība, tās organizatoriskā struktūra un pārvaldes sistēma;
  • racionāla darba organizācijas prasme, sistematizācijas prasme, spēja identificēt kļūdas un nekavējoties tās novērst; darba pieredze pašvaldības vai valsts institūcijās jomā;
  • valsts valodas zināšanas atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām un vēlams vienas svešvalodas zināšanas saziņas līmenī;
  • prasme rīkoties ar informācijas tehnoloģijām, elektroniskajiem saziņas līdzekļiem un biroja tehniku;
  • prasme strādāt ar datoru, elektroniskajām dokumentu vadības sistēmām, e-pastu;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • augsta saskarsmes kultūra, atbildības sajūta un precizitāte;
  • spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu;
  • spēja pilnvērtīgi pielietot lietišķo rakstu valodas stilu ikdienas darbā;
  • nevainojama reputācija.

Pamatdarba atalgojums EUR 954 pārbaudes laikā, pēc pārbaudes laika EUR 1004, amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu (atrodama pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības Juridiskās un lietvedības nodaļas personāla speciālista amatu” līdz 2022. gada 6. decembra plkst.16.30 jānosūta uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv vai līdz 2022.gada 6.decembra plkst.16.30 jāievieto pašvaldības administrācijas pastkastītē pie ieejas, Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē.
Kontaktinformācija 64607200; 64607202.
Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – pretendentu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi un darba interviju - tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.