Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā saimniecības pārzini Dekšāres pagastā

12.08.2024

Pašvaldība

Viļānu apvienības pārvaldē (reģ Nr. 40900036645) tiek izsludināts konkurss uz vakanto saimniecības pārziņa amatu Dekšāru pagastā.

Pretendentiem jāatbilst šādām prasībām:

• Vadīt un veikt saimnieciskos procesus Dekšāru pagastā nodrošinot pašvaldības īpašumu un mantas lietderīgu apsaimniekošanu un saglabāšanu, teritoriju labiekārtošanu, ielu apgaismošanu, kapsētu uzturēšanu u.c. iestādes uzticētos pienākumus.
  • Izglītība – vidējā profesionālā, augstākā izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Organizēt un patstāvīgi veikt pagasta teritorijas un dažādu objektu labiekārtošanu (piemēram, augu stādīšana un kopšana, zāliena pļaušana un kopšana, soliņu ierīkošana, sīki ēku remontdarbi, pēc nepieciešamības piedalīties autotransporta tehniskā stāvokļa uzturēšanā, apkopē, un citos darbus)
  • Veikt autoceļu apsekošanu, piedalīties autoceļu greiderēšanas un attīrīšanas no sniega ziemas laikā organizēšanā, piedalīties lokālos autoceļu remontos.
  • Sadarbībā ar Viļānu saimniecības pārzini organizēt traktortehnikas un citas tehnikas, iekārtu un aprīkojuma izmantošanu pagasta saimniecisko darbu vajadzībām, pēc nepieciešamības palīdzēt tehnikas remontdarbu veikšanā.
  • Atbildēt par iestādes ēku (telpu) uzturēšanu, lietošanu un saglabāšanu, pēc nepieciešamības veikt sīkus ēkas remontus; organizēt kosmētiskos un citus telpu remontus; plānot un organizēt saimniecības preču, būvmateriālu un citu preču un materiālu iegādi saskaņā ar iestādes apstiprināto tāmi elektroniskajā iepirkumu sistēmā un tirdzniecības punktos atbilstoši iestādes vadītāja vai vietnieka rakstiskam pilnvarojumam.
  • Apkures sezonas laikā veikt kurinātāja pienākumus.
  • Atbildēt par iestādes (teritoriālās vienības) autotransportu, nepieciešamības gadījumā veic automašīnas vadītāja darba pienākumus, pēc nepieciešamības veic tā remontu vai remonta organizēšanu.

Pamatdarba atalgojums ir 751,00 EUR, amata apraksts - atrodams mājaslapā www.rezeknesnovads.lv .

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu (atrodama pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) ar norādi "Konkursam uz Viļānu apvienības pārvaldes saimniecības pārziņa amatu Dekšāres pagastā" līdz 2024. gada 26. augusta plkst. 16.00 jānosūta uz e-pastu vilanuapvieniba@rezeknesnovads.lv vai iesniedz Viļānu apvienības pārvaldē, Kultūras laukumā 1A, Viļānos. Kontaktinformācija 64628033. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) darba dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu darba interviju par pretendentu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.