Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā teritorijas plānotāju

Pašvaldība

Rēzeknes novada pašvaldības (reģ. Nr.90009112679) Centrālās pārvaldes Attīstības plānošanas nodaļa aicina darbā teritorijas plānotāju  (2 vakances)

Tiek izsludināts atklāts konkurss uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes Attīstības plānošanas nodaļas teritorijas plānotāja amatu.

Amata kandidātiem jāatbilst šādām prasībām:

1. augstākā izglītība vai nepabeigta augstākā izglītība (pēdējo kursu studenti) - inženierzinātnēs, arhitektūrā (tai skaitā ainavu), pilsētplānošanā, telpiskās attīstības plānošanā, teritorijas plānošanā, zemes ierīcībā, ģeogrāfijā vai sociālajās zinātnēs;
  2. izpratne par pašvaldības plānošanas dokumentu izstrādi;
  3. vēlama pieredze pašvaldības plānošanas dokumentu izstrādē, teritorijas plānošanā vai zemes ierīcībā;
  4. vēlama pieredze darbā ar kartogrāfisko materiālu un pieredze darbā ar rasēšanas datorprogrammām (Micro Station, AutoCad, ArcGis) lietotāja līmenī;
  5. zināšanas par dokumentu izstrādi, noformēšanu un uzglabāšanu;
  6. labas iemaņas darbā ar datoru, lietojumprogrammām un citu biroja tehniku;
  7. valsts valodas zināšanas atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
  8. augsta saskarsmes kultūra, atbildības sajūta un precizitāte;
  9. spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu;
  10. prasme strādāt ar elektroniskajām dokumentu vadības sistēmām, e-pastu;
  11. labas organizatora un analītiskās spējas, spēja izdarīt objektīvus, pamatotus secinājumus un patstāvība pieņemot lēmumus, komunikācijas un sadarbības prasmes.

Mēnešalga teritorijas plānotāja amatam pārbaudes laikā ir EUR 1105,00, pēc pārbaudes laika atbilstoši novērtējumam.

Amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas, pieteikuma anketu (atrodama pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv), likumā noteiktajā gadījumā dokumentu, kas apliecina valsts valodas zināšanas tādā apjomā, kāds nepieciešams amata pienākumu veikšanai, ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes Attīstības plānošanas nodaļas teritorijas plānotāja amatu” līdz 2024. gada 1. februāra plkst.12.00 jānosūta uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv vai jāievieto pašvaldības Centrālās pārvaldes pastkastītē pie ieejas, Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē vai jānosūta pa pastu uz iepriekšminēto adresi. Kontaktinformācija 64607185, 26582773. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē amata kandidātu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – amata kandidātu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi un darba interviju - tiek uzaicināti tie amata kandidāti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.