Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā vadītāja vietnieku plānošanas un īpašumu apsaimniekošanas jautājumos Kaunatas apvienības pārvaldē

19.06.2024

Pašvaldība

Kaunatas apvienības pārvalde (Reģ.Nr.40900027411) aicina darbā vadītāja vietnieku plānošanas un īpašumu apsaimniekošanas jautājumos

Tiek izsludināts atklāts konkurss uz vakanto Kaunatas apvienības pārvaldes vadītāja vietnieka plānošanas un īpašumu apsaimniekošanas jautājumos amatu

Amata kandidātiem jāatbilst šādām prasībām:

 • Augstākā izglītība;
 • Vismaz 3 (trīs) gadu darba pieredze pašvaldības institūcijā vai valsts pārvaldē;
 • Nepieciešamas plašas normatīvo aktu zināšanas un spēja tajos orientēties, kā arī prasme veikt tiesību aktu analīzi un piemērošanu;
 • Jāpārzina pašvaldības darbība, tās organizatoriskā struktūra un pārvaldes sistēma;
 • Racionāla darba organizācijas prasme, sistematizācijas prasme, spēja identificēt kļūdas un nekavējoties tās novērst;
 • Prasme lietot praksē teorētiskās zināšanas;
 • Labas dator lietošanas prasmes (programmas MS Word, Excel);
 • Prasme strādāt ar elektroniskajām vadības sistēmām, e-pastu;
 • Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
 • Labas komunikācijas spējas, augsta atbildības sajūta, precizitāte un spēja strādāt komandā;
 • Spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu;
 • Iniciatīva, analītiska domāšana, spēja konstatēt problēmu un piedāvāt tās risināšanas variantus.
 • Augsta saskarsmes kultūra, atbildības sajūta un precizitāte;
 • Nevainojama reputācija.

Mēnešalga vadītāja vietnieka plānošanas un īpašumu apsaimniekošanas jautājumos amatam pārbaudes laikā ir EUR 1700,00, pēc pārbaudes laika atbilstoši novērtējumam.

Amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas, pieteikuma anketu (atrodama pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv), likumā noteiktajā gadījumā dokumentu, kas apliecina valsts valodas zināšanas tādā apjomā, kāds nepieciešams amata pienākumu veikšanai, ar norādi „Konkursam uz Kaunatas apvienības pārvaldes vadītāja vietnieka plānošanas un īpašumu apsaimniekošanas jautājumos amatu” līdz 2024. gada 5. jūlija plkst. 16.30 iesniedz personīgi Kaunatas apvienības pārvaldes lietvedībā vai, nosūta uz e-pastu kaunatasapvieniba@rezeknesnovads.lv vai, nosūta pa pastu uz adresi: Rāznas iela 38, Kaunata, Kaunatas pagasts, Rēzeknes novads, LV-4622. Kontaktinformācija: Kaunatas apvienības pārvalde vadītājs Jānis Aleksāns, tel. 26451063. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē amata kandidātu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – amata kandidātu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi un darba interviju, tiek uzaicināti tie amata kandidāti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.

Click to listen highlighted text!