Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā“Kultūras un tūrisma pārvalde” mākslinieku-noformētāju

Kultūra

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Kultūras un tūrisma pārvalde” (reģ. Nr. 40900040015) izsludina atklātu konkursu uz vakanto mākslinieka-noformētāja vietu:

Kultūras un tūrisma pārvaldes struktūrvienībās Maltas apvienībā;
Kultūras un tūrisma pārvaldes struktūrvienībās Kaunatas apvienībā;

Mākslinieka-noformētāja darba pienākumi veicami Kultūras un tūrisma pārvaldes kultūras centros (ar to saprotot kultūras nami, tautas namus vai citus kultūras centra nosaukumus), kas atrodas minētās Rēzeknes novada apvienības teritorijā.

Tiek piedāvāta nepilna darba slodze - 0,5.

Ir iespēja pilnas slodzes darbam, strādājot gan Maltas, gan Kaunatas apvienībās.

Prasības amata pretendentam:

1. vispārējā vidējā vai vidējā profesionālā izglītība;
  2. prasme veidot skatuves, telpu un vides noformējumus svētku pasākumos;
  3. prasmes veidot vizuālo materiālu drukai un publicēšanai digitālajā vidē;
  4. izpratne par zīmolvedību un vizuālo identitāti;
  5. zināšanas par sociālo tīklu darbību un prasmes pārvaldīt sociālo tīklu profilus;
  6. prasmes fotografēt un apstrādāt fotogrāfijas;
  7. vēlme pilnveidot profesionālo kvalifikāciju.

Amata kandidāti līdz 2023. gada 12. septembra plkst. 9.00 ievieto Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes pastkastītē pie ieejas (Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 95A, LV-4601) vai nosūta pa pastu uz iepriekšminēto adresi, vai nosūta uz e-pastu ktp@rezeknesnovads.lv šādus dokumentus:

1. dzīvesgājuma aprakstu (CV);
  2. motivācijas vēstule;
  3. pieteikuma anketu;
  4. izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas;
  5. radošo darbu paraugu kolekciju (portfolio);
  6. likuma noteiktajā gadījumā, dokumentu, kas apliecina valsts valodas zināšanas tādā apjomā, kādas nepieciešamas amata pienākumu veikšanai.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Pamatdarba atalgojums bruto (pirms nodokļu nomaksas) nepilnai darba slodzei: 412,5 EUR.

Pamatdarba atalgojums bruto (pirms nodokļu nomaksas) pilnai darba slodzei: 825,00 EUR

Kontaktpersona detalizētākas informācijas saņemšanai – Kultūras un tūrisma pārvaldes personāla speciāliste Dace Škrjaba, tālr.: tālr. 28305472, e-pasts: dace.skrjaba@rezeknesnovads.lv