Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā “Kultūras un tūrisma pārvalde” mārketinga speciālistu

Kultūra

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Kultūras un tūrisma pārvalde” (reģ. Nr. 40900040015) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības iestādes "Kultūras un tūrisma pārvalde” mārketinga speciālista amatu.

Tiek izsludināts atklāts konkurss uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības iestādes "Kultūras un tūrisma pārvalde” mārketinga speciālista amatu. Amata kandidātiem jāatbilst šādām prasībām:

1. augstākā izglītība mārketinga jomā, komunikācijas vai sociālo zinātņu jomā;
  2. vēlama vismaz 1 gada darba pieredze mārketinga jomā;
  3. vēlama darba pieredze pašvaldības institūcijā vai valsts pārvaldē;
  4. izpratne par kultūras un tūrisma jomu;
  5. prasmes izstrādāt un realizēt mārketinga aktivitāšu plānu;
  6. prasmes plānot, vadīt un īstenot iestādes ārējo komunikāciju, reklāmas jautājumus;
  7. prasmes veikt uzdotos uzdevumus paaugstinātās intensitātes un ierobežota laika apstākļos;
  8. prasmes analizēt situāciju un rīcību sekas, atrast piemērotāko risinājumu;
  9. valsts valodas prasmes augstākā pakāpē;
  10. vismaz viena svešvalodas, kas ir Eiropas Savienības oficiālā valoda, zināšanas;
  11. prasmes strādāt ar datoru, informācijas tehnoloģijām, kā arī ar biroja tehniku;
  12. prasmes pilnvērtīgi pielietot lietišķo rakstu valodas stilu ikdienas darbiem;
  13. izpratne par ētikas normām, prasmes strādāt komandā, prasmes plānot un organizēt savu darbu, radošums un elastīgas domāšanas prasmes, spēja izrādīt iniciatīvu;
  14. augsta saskarsmes kultūra, atbildības sajūta un precizitāte.

Amata apraksts atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Konkursa pirmajā kārtā komisija izvērtē amata kandidātu iesniegtos dokumentus un to atbilstību konkursa nolikumam (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv).Uz konkursa otro kārtu uzaicina amata kandidātus, kas ir iesnieguši visus nolikumā norādītos dokumentus, atbilst izvirzītajām prasībām un ir saņēmuši pietiekamu punktu skaitu pēc komisijas vērtējuma. Konkursa otrā kārta sastāv no teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudes un darba intervijas ar pirmajā kārtā atlasītajiem amata kandidātiem.

Pamatdarba atalgojums pārbaudes laikā EUR 997,50.

Pamatdarba atalgojums  pēc pārbaudes laika EUR 1050,00.

Amata kandidāti līdz 2023. gada 10. oktobra plkst. 9.00 ievieto Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes pastkastītē pie ieejas, Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95A, LV-4601, vai nosūta pa pastu uz iepriekšminēto adresi, vai nosūta uz e-pastu ktp@rezeknesnovads.lv  šādus dokumentus:

1. motivācijas vēstule;
  2. profesionālās darbības apraksts (CV);
  3. pieteikuma anketa;
  4. izglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
  5. likumā noteiktajā gadījumā, dokumenti, kas apliecina valsts valodas zināšanas tādā apjomā, kāds nepieciešams amata pienākumu veikšanai.

Amata kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Kontaktinformācija: Kultūras tūrisma pārvaldes vadītāja Daiga Miščenko, tālr. 26531338, e-pasts daiga.miscenko@rezeknesnovads.lv .