Rēzeknes novada pašvaldība aicina uzņēmējus uz sadarbību ES projektos

11.01.2023

Uzņēmējdarbība

Rēzeknes novada pašvaldība plāno īstenot uzņēmējdarbībai nepieciešamās publiskās infrastruktūras izbūves projektus. Līdz ar to, pašvaldība aicina atsaukties uzņēmējus , kuru biznesa attīstībai nepieciešama pašvaldības publiskās infrastruktūras sakārtošana, ar to domājot esošo pašvaldības ēku pārbūvi vai jaunu ēku izbūvi , kā arī nepieciešamo pašvaldības ceļu pārbūvi, inženierkomunikāciju  (ūdens, kanalizācija, elektrība, atjaunojamie energoresursi energo un siltumapgādei) pieslēgumu ierīkošanu un ar to saistītās jaudas palielināšanu. Kā līdzdalība projektā no uzņēmēju puses nepieciešama jaunu darba vietu radīšanā un nefinanšu investīciju ieguldīšanā savā uzņēmējdarbībā projekta īstenošanas laikā.

Ar savu vajadzību priekšlikumiem līdz 2023.gada 20.februārim aicinām uzņēmējus griezties Rēzeknes novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļā: edmunds.dziguns@rezeknesnovads.lv , 26423471.

Click to listen highlighted text!