Rēzeknes novada pašvaldība saņems Eiropas Inovatīvas mācīšanas balvu

21.11.2023

ES jaunumi

Rēzeknes novada pašvaldības īstenotais Erasmus+ projekts “INTEGRA” (“Tehnoloģiju integrēšanas speciālistu tīkla izveide skolēnu interešu izglītībā”) 2023. gadā ir ieguvis Eiropas Inovatīvas mācīšanas balvu pamatskolas izglītības kategorijā. Balvas pasniegšana norisināsies Briselē, 24. novembrī plkst. 15.30 pēc Latvijas laika. Notiks pasākuma translācija tiešsaistē. Balvas saņemšanas ceremonijā piedalīsies projekta vadītāja Inta Rimšāne un Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Jūlija Jurāne.

Šīs balvas mērķis ir identificēt, izcelt un izplatīt Erasmus+ projektu ietvaros sasniegtus inovatīvus rezultātus un inovatīvu mācību praksi, kā arī novērtēt skolotāju darbu.

Rēzeknes novada pašvaldība ir viena no 93 Eiropas organizācijām no 32 Eiropas valstīm, kuras ir ieguvušas šo balvu.  

  • pirmsskolas izglītība – 15 projekti
  • pamatskolas izglītība – 23 projekti
  • vidusskolas izglītība – 28 projekti
  • profesionālā izglītība – 27 projekti.

Projekts ilga no 2020. gada novembra līdz 2022. gada decembrim. Tā mērķis bija atjaunot un dažādot esošo skolēnu interešu izglītības pulciņu piedāvājumu Rēzeknē, Rēzeknes novadā (Maltas, Nautrēnu, Viļānu vidusskolā, kā arī Gaigalavas pamatskolā), Lietuvā, Igaunijā un Slovēnijā. Šajā laikā projekta dalībnieki – pedagogi un jaunieši, ieguva jaunas zināšanas tehnoloģijās, kā arī iepazina Eiropas Savienības valstis, cilvēkus un izveidoja jaunas draudzības saites.

Papildu informācija par balvas pasniegšanas ceremoniju TE un TE

Informācija par balvu ieguvušajiem projektiem TE

Projekta video prezentācijas

Click to listen highlighted text!