Rēzeknes novada pašvaldība saņēma Eiropas Inovatīvās mācīšanas balvu!

24.11.2023

Izglītība

Rēzeknes novada pašvaldības īstenotais Erasmus+ projekts “INTEGRA” (“Tehnoloģiju integrēšanas speciālistu tīkla izveide skolēnu interešu izglītībā”) 2023. gadā ir augstu novērtēts un ieguvis Eiropas Inovatīvas mācīšanas balvu pamatskolas izglītības kategorijā.

Balvas pasniegšanu varēs vērot arī tiešraidē https://ej.uz/aber

Balvu saņems vēl trīs projekti, kas tika realizēti Latvijā. Jāmin, ka projekti tika realizēti dažādās nominācijās. Plašāk par projektiem te https://www.viaa.gov.lv/lv/jaunums/zinami-eiropas-inovativas-macisanas-balvas-laureati-

Divu dienu garumā notiek arī intensīva tīklošanās starp 32 valstu projektu vadītājiem, kuri veiksmīgi uzrakstījuši un realizējuši inovatīvos projektus.

Eiropas Inovatīvas mācīšanas balva (European Innovative Teaching Award) ir EK iniciatīva, kura, sākot ar 2021. gadu, katru gadu tiek organizēta Erasmus+ programmas dalībvalstīs kā atbalsta pasākums vienotas Eiropas izglītības telpas sasniegšanai līdz 2025. gadam. Iniciatīvu īsteno skolu sektorā, identificējot, izceļot un popularizējot Erasmus+ projektos īstenoto izcilo mācīšanas praksi, vienlaikus novērtējot skolotāju darbu un viņu ieguldījumu pedagoga profesijā.

Foto Jūlija Jurāne, Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Click to listen highlighted text!