Rēzeknes novada pašvaldības Būvvalde aicina darbā juristu

Būvvalde

Rēzeknes novada pašvaldības (reģ. Nr.90009112679) Centrālās pārvaldes  Būvvalde aicina darbā juristu

Tiek izsludināts atklāts konkurss uz vakanto Būvvaldes jurista amatu

Prasības amata pretendentam:

1. Augstākā izglītība tiesību zinātņu specialitātē;
  2. Vēlama atbilstoša darba pieredze valsts vai pašvaldības institūcijā;
  3. Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, kā arī vēlamas vienas svešvalodas zināšanas;
  4. Prasme rīkoties ar informācijas tehnoloģijām, elektroniskajiem saziņas līdzekļiem un biroja tehniku;
  5. Jurista pienākumu veikšanai nepieciešamo normatīvo aktu pārzināšana un spēja tajos orientēties;
  6. Komunikabilitāte, augsta saskarsmes kultūra, spēja izdarīt objektīvus, pamatotus secinājumus un patstāvīgi pieņemt lēmumus.

Galvenie amata pienākumi:

1. Piedalīties Būvvaldes sēdēs un lēmumu pieņemšanā par iesniegtajiem būvniecības iesniegumiem, būvprojektiem minimālā sastāvā, būvprojektiem, apliecinājuma kartēm, paskaidrojuma rakstiem, atzinumiem par būves pārbaudi.
  2. Patvaļīgas būvniecības gadījumā sadarbībā ar būvinspektoru sagatavot attiecīgu atzinumu, pārbaudīt administratīvo aktu atbilstību spēkā esošajām tiesību normām, sagatavot lēmumu projektus par Atzinumiem administratīvajās un administratīvo pārkāpumu lietās, kā arī pašvaldības domes lēmumu projektus Būvvaldes darbības jomā.
  3. Savas kompetences ietvaros sagatavot Būvvaldes administratīvo aktu un lēmumu projektus.
  4. Veikt Būvvaldes darbinieku sagatavoto administratīvo aktu projektu un iesniegto dokumentu tiesiskuma kontroli.
  5. Kontrolēt Būvvaldes lēmumu izpildi, sagatavojot brīdinājumus un piespiedu izpildes dokumentus.
  6. Sniegt informāciju un juridiska rakstura konsultācijas pašvaldības iestāžu vadītājiem, Centrālās pārvaldes vadītājiem un darbiniekiem nodaļas darbības jomā.
  7. Nodaļas kompetences jomā analizēt, iztulkot un piemērot tiesību normas, kā arī izstrādāt un sagatavot juridiska rakstura dokumentus pašvaldības Centrālajai pārvaldei.
  8. Sagatavot priekšlikumus par spēkā esošo rīkojumu, nolikumu, instrukciju, kā arī citu pašvaldības izdoto normatīvo aktu grozīšanu vai spēku zaudējušo atcelšanu, kas saistīti nodaļas darbības jomu un ar amata pienākumu veikšanu.
  9. Sagatavot atbildes uz personu iesniegtajām sūdzībām, priekšlikumiem un iesniegumiem Būvvaldē un pašvaldībā saskaņā ar Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja, domes priekšsēdētāja vietnieka, pašvaldības izpilddirektora vai viņa vietnieka, vai nodaļas vadītāja norādījumiem.

Mēnešalga jurista amatam pārbaudes laikā EUR 1156,00 par 1 slodzi. Pēc pārbaudes laika atbilstoši darbinieka novērtējumam.

Pamatdarba vieta: -“Lazdas”, Balbišos, Ozolaines pagastā, Rēzeknes novadā.

Amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu (atrodama pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) ar norādi "Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes Būvvaldes jurista amatu" līdz 2024. gada 1. februāra plkst. 12.00 jānosūta uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv vai jāievieto Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes pastkastītē pie ieejas, Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē, LV-4601 vai sūtīt pieteikumu pa pastu uz norādīto adresi. Kontaktinformācija 26531328. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus un atbilstību kvalifikācijas prasībām. Uz otro kārtu – pretendentu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi un darba interviju - tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.