Rēzeknes novada pašvaldības deputātu un darbinieku sporta spēles Nagļos

15.07.2014

Sports

25. jūlijā pulksten 15.00 Nagļu pagasta sporta laukumā tiks dots starts ikgadējām sporta spēlēm, kurās par diplomiem un medaļām cīnīsies Rēzeknes novada domes deputāti, pašvaldības un pagastu pārvalžu, kā arī novada iestāžu, tostarp, skolu un pirmsskolas izglītības iestāžu darbinieki, apvienojoties sešu līdz astoņu cilvēku komandās. Šoreiz sacensības notiks zvejas un zvejnieku tradīciju garā un noskaņā. Sacensību atklāšanā dalībnieki prezentēs savu komandu par tēmu „Kā es braucu Nagļu karpas lūkoties”. Dalībniekus gaida veiklības un cīņas spara pārbaude vairākās disciplīnās, tostarp, aireišonys sacenseibys „Kai muoku, tai maunu”, orienteišonuos sacenseibys „ Kab tik nanūīt nu ceļa…”, iztureibys tests „Ni pilis”, ekstrēmuo sacenseiba „Iz mutis naasu krits”. Dalībnieku dreskods ir malu zvejnieka tradicionālais apģērbs („brahaņera koscjums”).
Sacensību uzvarētāji tiks apbalvoti ar balvām, bet pasākuma noslēgumā paredzēta zaļumballe „Iz deča pi kūpeiga uguņskura”. Jāatzīmē, ka sacensības organizē Nagļu pagasta pārvalde sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību un to mērķis ir popularizēt sportiskas aktivitātes un veselīgu dzīvesveidu. Komandām jāpiesakās līdz 2014. gada 23. jūlijam.
Sporta spēļu nolikums

Click to listen highlighted text!