Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Maltas apvienības pārvalde” aicina darbā vadītāja vietnieku plānošanas un īpašumu apsaimniekošanas jautājumos

Pagastu ziņas

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Maltas apvienības pārvalde” (reģ. Nr. 40900027426, adrese: Brīvības iela 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads, LV-4630) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Maltas apvienības pārvalde” vadītāja vietnieku plānošanas un īpašumu apsaimniekošanas jautājumos amatu.

Tiek izsludināts atklāts konkurss uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Maltas apvienības pārvalde” vadītāja vietnieku plānošanas un īpašumu apsaimniekošanas jautājumos amatu. Amata kandidātiem jāatbilst šādām prasībām:

1. augstākā izglītība;
  2. vēlama 3 (triju) gadu darba pieredze pašvaldības institūcijā vai valsts pārvaldē, ja ir augstākā izglītība;
  3. nepieciešamas plašas normatīvo aktu zināšanas un spēja tajos orientēties, kā arī prasme veikt tiesību aktu analīzi un piemērošanu;
  4. jāpārzina pašvaldības darbība, tās organizatoriskā struktūra un pārvaldes sistēma;
  5. racionāla darba organizācijas prasme, sistematizācijas prasme, spēja identificēt kļūdas un nekavējoties tās novērst;
  6. prasme lietot praksē teorētiskās zināšanas;
  7. prasme strādāt ar datoru, informācijas tehnoloģijām, kā arī ar biroja tehniku;
  8. prasme strādāt ar elektroniskajām dokumentu vadības sistēmām;
  9. labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  10. augsta saskarsmes kultūra, atbildības sajūta un precizitāte;
  11. valsts valodas prasme augstākajā pakāpē;
  12. nevainojama reputācija.

Pamatdarba atalgojums pārbaudes laikā 1672,00 EUR

Pamatdarba atalgojums  pēc pārbaudes laika 1760,00 EUR– saskaņā ar Rēzeknes novada domes lēmumu A līmenim, Darbiniekam – atbilstoši novērtējumam.

Amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Amata kandidātiem līdz 2023. gada 17. februāra plkst. 14.00 jāiesniedz Maltas apvienības pārvaldes lietvedei 3. kab., Brīvības iela 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads, LV-4630, vai jānosūta pa pastu uz iepriekšminēto adresi, vai arī var iesniegt elektroniski nosūtot uz e-pastu maltasapvieniba@rezeknesnovads.lv šādus dokumentus:

1. motivācijas vēstuli;
  2. profesionālās darbības aprakstu (CV);
  3. pieteikuma anketu;
  4. izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas;
  5. Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Maltas apvienības pārvalde” attīstības koncepciju (ne vairāk kā viena A4 formāta lapaspuse);
  6. likumā noteiktajā gadījumā, dokumentu, kas apliecina valsts valodas zināšanas tādā apjomā, kāds nepieciešams amata pienākumu veikšanai.

Kontaktinformācija 27870687. Amata kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē amata kandidātu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – amata kandidātu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi un darba interviju - tiek uzaicināti tie amata kandidāti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.