Maltas apvienības pārvalde aicina darbā autobusa vadītāju Lūznavā

Pagastu ziņas

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Maltas apvienības pārvalde” (reģ. Nr.40900027426, adrese: Brīvības iela 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads, LV-4630) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Maltas apvienības pārvalde” autobusa vadītāja Lūznavā amatu.

Prasības amata pretendentam:

• Vidējā izglītība;
  • Amatam obligāta atbilstoša darba pieredze pasažieru pārvadāšanā;
  • Teicamas valsts valodas zināšanas;
  • B, C1, D kategorijas autovadītāja apliecība; 95. kods; vadītāja karte, jo autobuss ir aprīkots ar digitālo tahogrāfu.

Galvenie amata pienākumi:

• Veikt skolēnu pārvadājumus pa maršrutu;
  • Veikt autobusa/auto vadītāja pienākumus saskaņā ar vadītāja rīkojumiem;
  • Atbilstošas dokumentācijas pildīšana, uzskaite;
  • Vienkāršu auto remontu, apkopes veikšana;

Pamatdarba atalgojums  pārbaudes laikā 627,00 EUR

Pamatdarba atalgojums  pēc pārbaudes laika  660,00 EUR – saskaņā ar Rēzeknes novada domes lēmumu A līmenim, Darbiniekam – atbilstoši novērtējumam.

Pretendentam jāiesniedz:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • motivācijas vēstule;
  • auto vadītāja apliecības kopija.

Dokumenti ar norādi “Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības iestāde „Maltas apvienības pārvalde” vakanci “autobusa vadītājs Lūznavā”” līdz 2023. gada 30. jūnijam uz e-pastu info@luznava.lv vai aizlīmētā aploksnē līdz 2023. gada 30. jūnijam jāiesniedz personīgi iestādē „Maltas apvienības pārvalde”, lietvedei Pils iela 6, Lūznava, Lūznavas pag., Rēzeknes novads.

Papildinformācija pa tel.nr. 64607421 lietvede Ina Tuče Lūznavas pag.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās.
Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu pieteikumus un iesniegtos dokumentus.
Uz otro kārtu – darba  intervijas ar pirmajā kārtā atlasītajiem pretendentiem.