Rēzeknes novada pašvaldības pārstāvju ikgadējā tikšanās ar AS “Sadales tīkli”

Pašvaldība

2023. gada 21. decembrī Rēzeknes novada domes centrālās pārvaldes ēkā notika ikgadēja tikšanās ar AS “Sadales tīkls” pārstāvjiem, kas informēja par uzņēmuma aktualitātēm un 2024. gada plānotajiem darbiem. Uz tikšanos no Rēzeknes novada pārstāvju puses ieradās Rēzeknes novada pašvaldības izpilddirektors, apvienību pārvalžu vadītāji un vietnieki saimnieciskajos jautājumos, kā arī centrālās pārvaldes darbinieki.

Tikšanās laikā tika aktualizēti jautājumi par tarifu plāniem, elektroapgādes sistēmas uzlabojumiem. AS “Sadales tīkli” informēja, kurās pašvaldības administratīvajās vienībās tiek veikti elektroapgādes sistēmas uzlabojumi. Šo uzlabojumu laikā tiek veikti drošības pasākumi, lai dabas stihiju laikā nerastos elektroapgādes traucējumi – tiek demontēti gaisa vadi un ierakti zemē.
AS “Sadales tīkli” plāno, ka 2024. gadā varētu veikt elektroapgādes drošuma uzlabošanu 34 objektiem Rēzeknes novada Lūznavas, Mākoņkalna, Čornajas, Pušas, Feimaņu, Silmalas, Ozolmuižas, Sokolku, Sakstagala, Vērēmu, Viļānu, Lendžu, Ilzeskalna, Dricānu, Stružānu, Nautrēnu pagastos.

Elektrolīniju pārbūve/atjaunošana 2024. gadā plānota 51 objektam Nautrēnu, Mākoņkalna, Kaunatas, Čornajas, Feimaņu, Silmalas, Lūznavas, Sakstagala, Kantinieku, Vērēmu, Audriņu, Dekšāres, Lendžu, Viļānu, Ilzeskalna, Bērzgales, Dricānu pagastos, Maltā un Viļānos. Tostarp elektrolīniju pārbūve/atjaunošana ielu apgaismojumam tiek plānota Dricānos,
Audriņos, Bērzgalē.

Savukārt sprieguma kvalitātes uzlabošana plānota 7 objektiem Rēzeknes novada Feimaņu, Lūznavas, Griškānu, Vērēmu, Rikavas pagastos.

Sagatavoja Elza Indričāne, Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapas satura redaktore
Foto Jūlija Jurāne