Pedagogiem tiks nodrošinātas supervīzijas

Izglītība

Laikā no  18. oktobra līdz 8. decembrim tiks nodrošinātas supervīzijas  Rēzeknes novada pašvaldības 210 izglītības iestāžu pedagogiem un 30 skolu un pirmsskolu administrācijas pārstāvjiem.

Supervīziju mērķis ir:

• Sniegt pedagogiem mērķtiecīgu psihoemocionālu atbalstu.
  • Palīdzēt pedagogiem atrisināt gan profesionālas, gan personiskas problēmas.
  • Veicināt pedagogiem jauna skatījuma un zināšanu ieguvi, sekmējot produktīvu un kvalitatīvu turpmāko darbu.

Supervīziju īstenošana Rēzeknes novada pašvaldības izglītības iestāžu pedagogiem notiks psihoemocionāla atbalsta programmas – Supervīzija pedagogiem  Covid - 19 pandēmijas radīto seku mazināšanai – ietvaros. Tās vadīs sertificētas supervizores  Lauma Žubule, Inita Stūre- Stūrīte un Baiba Pumpiņa, kā arī  Konsultācija aģentūra Alise.

Pieteikties dalībai supervīzijās pedagogi var sūtot informāciju uz e-pastu elita.opincane@saskarsme

Elita Opincāne,
Izglītības un sporta pārvaldes speciāliste