Rēzeknes novada pirmklasniekiem dāvina grāmatu “Pulksteņa zeme”

16.10.2023

Izglītība

“Grāmata ir labākā dāvana, bet dāvana ir labāka par grāmatu”, tā teicis kāds domātājs. Šoruden, pēc pirmā skolas solā pavadītā mēneša, ikviens Rēzeknes novada skolu  1. klases skolēns saņēma dāvanā lasāmgrāmatiņu “Pulksteņa zeme”. Grāmatiņas tika dāvinātas arī lietošanai piecgadīgo- sešgadīgo bērnu grupiņām pirmsskolas iestādēs. Jauko pārsteigumu mazajiem lasītājiem sagādāja  grāmatas autore Solvita Labuce un mākslinieks Sandis Mesters, kurš ir  dzimis un skolā gājis Rēzeknes novada  Dekšāru pagastā. Patiess prieks, ka novadniekam rūp mūsu pirmklasnieku izglītošana un dāvināšanas prieks dara bagātāku dzīvi.
Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvalde izsaka pateicību grāmatiņas autoriem par dāvinājumu un novēl realizēt vēl daudzas, jo daudzas idejas, kuras iepriecinās mazos lasītājus!

Izglītības un sporta pārvaldes vadītājs Guntars Skudra

Click to listen highlighted text!