Rēzeknes novada pirmsskolās būs interaktīvie ekrāni

18.08.2021

Izglītība

Gaidāmajā mācību gadā lielākajās Rēzeknes novada pirmsskolas izglītības iestādēs būs jauni interaktīvie ekrāni.

Kā pastāstīja Izglītības pārvaldes vadītājs Guntars Skudra, digitālie mācību līdzekļi paredzēti, lai skolotājiem nodrošinātu pilnvērtīgu darbu ar mācību platformas soma.lv materiāliem, ieskaitot komplektizdevumu “Sākam mācīties!”, digitālā formāta “e-grāmatām” un speciāli pirmskolai veidotām interaktīvām darblapām. “Pedagogiem būs iespēja vadīt nodarbības, iesaistot bērnus dažāda veida interaktīvās aktivitātēs uz digitālā ekrāna. Tāpat skolotājiem būs iespēja pielāgot un papildināt darblapas savām mācību nodarbību vajadzībām.”

Iepirkumā “Digitālā mācību līdzekļa interaktīvo vadības sistēmu piegāde un uzstādīšana Rēzeknes novada pirmsskolas mācību iestādēs” iegādāti 16 digitālie interaktīvie ekrāni “Promethean ActivPanel” ar diagonāles izmēru 65 collas, 4K UHD izšķirtspēju, interaktīvā ekrāna rakstāmrīkiem, skandām un citu aprīkojumu. Komplektā iekļauta arī pie interaktīvā ekrāna pieslēdzama datorizētā darba vieta pirmsskolas skolotājam.

Septembra sākumā ekrānus piegādās un uzstādīs SIA “Lielvārds”. Ekrāni iegādāti par valsts dotāciju pašvaldību digitalizācijai, kopumā tam atvēlot 50742,56 Eur.

Madara Bērtiņa,
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto no lielvards.lv