Rēzeknes novada pirmsskolas izglītības iestādēs notika konkurss ”Skani mana valodiņa!”

No 15.marta līdz 6.aprīlim Rēzeknes novada pašvaldības bērni no pirmsskolas izglītības iestādēm un pirmsskolas grupām pie skolām piedalījās konkursā ''Skani mana valodiņa!"

Pasākumi noritēja konkrētu apvienību teritorijas robežā. Un bija organizēti Viļānu PII, Maltas PII ''Dzīpariņš'', Nautrēnu PII ''Valodzīte'' PRPV Ilzeskalna pagastā, Stoļerovas Saietu namā un  Uļjanovas PII "Skudriņa".

Pasākuma tēma "Es savai zemītei", kurā skanēja gan dzeja, gan mūzika, kā arī radoši teatralizēti priekšnesumi. Bērniem bija iespēja radoši un daudzveidīgi izpausties, stāstot par Latvijas dabu, cilvēkiem, notikumiem, inscenējot mīļākās pasakas un lugas, dziedot. Iepriecināja tas, ka neviens mazais mākslinieks nenobijās un pārliecinoši iejutās varoņu tēlos. Kā vienmēr labi palīgi un atbalstītāji bērniem bija skolotājas.

Prieks, ka pasākumos valdīja draudzīga atmosfēra. ''Skani mana valodiņa'' apzināti netika veidots  kā konkurss ar vērtēšanu  un pakāpju piešķiršanu, bet gan kā pasākums, kurā varējām no sirds priecāties un atbalstīt katru bērnu un just līdzi. Mazie aktieri saņēma diplomus, konfektes un attīstošu spēli iestādei, par ko parūpējās Rēzeknes novada pašvaldības izglītības un sporta pārvalde.

Paldies skolotājām par ieguldīto darbu un laiku, gatavojot stāstniekus, dziedātājus, aktierus. Paldies skolotājām, kuras ar prieku, mīlestību, izteiksmi vadīja šos pasākumus. Paldies arī bērnu vecākiem par atbalstu, sagatavotiem bērnu tērpiem, uzmudrinājuma vārdiem.

Sagatavoja: Griškānu PII ''Sprīdītis'' vadītāja Svetlana Klīdzēja