Rēzeknes novada skolēni saņems pārtikas pakas

Izglītība

Šajā nedēļā, 28.-30. aprīlī, Rēzeknes novada skolu 1.-12. klašu skolēni saņems pārtikas pakas par periodu no 12. aprīļa līdz 30. aprīlim. Ņemot vērā patlaban esošo  situāciju ar saslimstības rādītājiem Rēzeknes novadā, kas ir augstāka nekā vidēji valstī (580 saslimšanas gadījumi  uz 100 tk 14 dienu kumulatīvajā periodā ar pieaugošo tendenci), varam secināt, ka arī turpmākās 4 nedēļas reģionu principu, ļaujot bērniem 1.-6. klasēs apmeklēt skolu klātienē, Rēzeknes novadā nevarēs īstenot.

Ēdināšanas atbalsts ar pārtikas pakām ir paredzēts arī pirmsskolu izglītības iestāžu audzēkņiem obligātajā izglītības vecumā (5-6 gadīgajiem), kuri atrodas karantīnā, pašizolācijā vai epidemioloģisku apsvērumu dēļ iestādi neapmeklē.

Guntars Skudra,
Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītājs